SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Krystian Wieczorek o pracy na planie "To niemęskie i uwłaczające"

M jak miłość. Krystian Wieczorek o pracy na planie "To niemęskie i uwłaczające"

25.02.2017, godz. 18:00
M jak miłość, Krystian Wieczorek
M jak miłość, Krystian Wieczorek foto:

Krystian Wieczorek od 9 lat wciela się w rolę Andrzeja Budzyńskiego w "M jak miłość", ale dopiero teraz przyznał, że ta praca ma kilka ciemnych stron. Dlaczego? Aktor uważa, że szykując się do wejścia na plan nie zachowuje się jak typowy mężczyzna. Sprawdźcie, co powiedział serialowy prawnik w najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość"

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Fani serialu "M jak miłość" uwielbiają ekranowego prawnika Budzyńskiego i jego peryperie. Musicie jednak wiedzieć, że dla samego aktora praca na planie nie zawsze bywa przyjemna. Serialowy Andrzej wyznał, że najbardziej nie lubi malowania i przygotowań w garderobie.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej poleci do Kolumbii walczyć o prawo do opieki nad córką

-Ja myślę, że najciekawsze to jest to, że facet taki jak ja musi wstać o szóstej i lecieć do make-up'u, co jest tak niemęskie, tak uwłaczające... - powiedział ze śmiechem Krystian Wieczorek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Też myślicie, że to niemęskie? To część tego zawodu i możecie być pewni, że każdy z mężczyzn, którego widzicie na szklanym ekranie, wcześniej był pod opieką profesjonalnej makijażystki!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: