SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Krystian Wieczorek o odejściu z M jak miłość. Rzuci rolę Andrzeja Budzyńskiego?

M jak miłość. Krystian Wieczorek o odejściu z M jak miłość. Rzuci rolę Andrzeja Budzyńskiego?

27.05.2016, godz. 15:09
M jak miłość odc. 1209. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1209. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Krystian Wieczorek w "M jak miłość" już od ośmiu lat gra Andrzeja Budzyńskiego i tak świetnie czuje się na planie serialu, że nie zamierza nigdy odchodzić! Od roku prowadzi aktor z "M jak miłość" prowadzi z ojcem sklep "Garaaż" w Łodzi, ale nie chce porzucać serialu dla biznesu. To rola Budzyńskiego przynosi mu popularność i największe źródło dochodu. Wieczorek nie wyobraża sobie, by kiedyś miał nastąpić koniec "M jak miłość".

"M jak miłość" bez Andrzeja Budzyńskiego? Taki scenariusz na razie nie jest możliwy, bo Krystian Wieczorek w ogóle nie bierze pod uwagę takiej możliwości, by odejść z "M jak miłość". Jego współpraca z innymi aktorami, producentami i pozostałymi członkami ekipy układa się doskonale, więc nie ma powodów, by musiał opuścić serial.

Patrz: M jak miłość. Maria Szafirska wyprowadziła się od Krystiana Wieczorka. To koniec ich romansu?

Krystian Wieczorek uważa, że gdyby nagle nastąpił koniec "M jak miłość" jego życie starciłoby sens. - Ten serial daje mi poczucie stabilizacji i komfortu. Rozwijam się na planie, nie traktuję pracy w nim jako chałtury. Tak naprawdę nie wyobrażam już sobie życia bez "M jak miłość"! Co by to było za życie? Gram w różnych produkcjach, ale to jest moja baza! Na plan zawsze wracam z przyjemnością, jak do domu - twierdzi aktor.

To jednak nie oznacza, że Krystian Wieczorek rezygnuje z innych zawodowych wyzwań. Wręcz przeciwnie. Rok temu założył razem ze swoim ojcem Januszem wyjątkowy sklep w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej. "Garaaż" to drogeria i galeria sztuki w jednym. W sklepie Krystiana Wieczorka można kupić m.in. perfumy o oryginalnych zapachach i artykuły dekoracyjne do mieszkań.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta awansuje na wspólnika w kancelarii Andrzeja i Wernera

Zapewne niewielu widzów pamięta, że zanim Krystian Wieczorek w 2008 roku dołączył do obsady "M jak miłość" jako Andrzej Budzyński pojawił się w serialu w innej roli. Cztery lata wcześniej, dokładnie w 239 odcinku "M jak miłość", zagrał pracownika firmy Justyny Badeckiej (Dorota Sadowska) zajmującej się projektowaniem architektury krajobrazu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: