SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Krystian Wieczorek nie zaprosił Dominiki Ostałowskiej na swój ślub z Marią Szafirską

M jak miłość. Krystian Wieczorek nie zaprosił Dominiki Ostałowskiej na swój ślub z Marią Szafirską

20.08.2016, godz. 11:45
Dominika Ostałowska, Krystian Wieczorek
Dominika Ostałowska, Krystian Wieczorek foto:

Ślub Krystiana Wieczorka (41 l.) i Marii Szafirskiej (24 l.), aktorów z "M jak miłość", odbył się w absolutnej tajemnicy. Zakochani nie poinformowali o ślubie nawet kolegów z planu serialu. Pobrali się w sekrecie w małym kościółku na Podlasiu w pierwszy weekend lipca. Krystian Wieczorek tak bardzo chciał zachować ślub z Marią Szafirską tylko dla siebie, że nie zaprosił na niego nawet Dominiki Ostałowskiej, przyjaciółki i serialowej żony.

Krystian Wieczorek i Dominika Ostałowska znają się od lat. Od 2008 roku łączy ich niezwykła przyjaźń. Kiedy osiem lat temu Krystian Wieczorek dołączył do obsady "M jak miłość" plotkowo nawet o tym, że między nim a Dominiką Ostałowską narodził się romans. Oboje wiele raz w wywiadach podkreślali jak świetnie im się razem pracuje. Nic dziwnego, że z czasem ich służbowe relacje stały się naprawdę przyjacielskie.

Patrz: M jak miłość. Krystian Wieczorek uratował Dominikę Ostałowską przed utratą pracy w serialu

Właśnie dlatego ponoć Dominika Ostałowska miała ponoć żal do Krystiana Wieczorka, że nie zaprosił jej na ślub. Na początku lipca serialowy Andrzej  Budzyński z "M jak miłość" ożenił się ze sporo młodszą Marią Szafirską, którą poznał na planie "M jak miłość". Ich ślub odbył się na Podlasiu w małym kościółku.

Państwo młodzi zaprosili na niego tylko najbliższą rodzinę. Wśród gości zabrakło serialowej żony Wieczorka. Według tygodnika "Na żywo" aktorka wybaczyła jednak przyjacielowi brak zaproszenia na ślub.

Przeczytaj: M jak miłość. Krystian Wieczorek o ślubie z Marią Szafirską. Jego żona jest w ciąży?

- Dominika zrozumiała, że przyjaciel chciał w ten sposób uniknąć rozgłosu. Bał się, że jeśli komukolwiek z planu zdradzi datę ceremonii, to wieść ta szybko trafi do mediów. Wyjaśnił, że o ślubie nie powiedział nawet własnej menedżerce - podaje "Na żywo".

Dopiero kilka dni temu Krystian Wieczorek pochwalił się ślubem w magazynie "Party". Tłumaczył też dlaczego nikomu nie powiedział, że się żeni z Marią Szafirską. - Nie chcieliśmy z Marią, aby nasza uroczystość stała się wydarzeniem medialnym. Gdybyśmy zorganizowali ją w Warszawie, nie mielibyśmy spokoju. A tak zaprosiliśmy na Podlasie tylko najbliższych: rodzinę i garstkę przyjaciół. Nikt nas nie sypnął paparazzim. I było cudownie, spokojnie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: