SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wzięli sekretny ślub

M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wzięli sekretny ślub

06.09.2016, godz. 21:25
Maria Szafirska, Krystian Wieczorek
Maria Szafirska, Krystian Wieczorek foto: AKPA

Gwiazdy serialu "M jak miłość" już po ślubie! Krystian Wieczorek (40 l.) i Maria Szafirska (24 l.) pobrali się w tajemnicy przed całym światem w pierwszy weekend lipca 2016 w mały kościółku na Podlasiu. Ślub aktorów z "M jak miłość" był ich pilnie strzeżonym sekretem. Nie uroczystości nie wiedzieli nawet koledzy z planu serialu. W ceremonii wzięli udział tylko członkowie najbliższej rodziny Krystiana Wieczorka i jego żony Marii Szafirskiej.

Ślub Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej - szczegóły uroczystości

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska, czyli Andrzej Budzyński i Paulina Lipska z "M jak miłość" są już po ślubie! Aktorzy pobrali się w sobotę, 2 lipca 2016, na Podlasiu, w miejscowości, z której pochodzi mama panny młodej. A wszystko po to, by nikt nie zakłócił im ślubie i nikt się nie dowiedział, że są już małżeństwem. Udało się!

Nowożeńcy nie zaprosili na swój ślub nawet znajomych z planu "M jak miłość". O okolicznościach wydarzenia nic nie wiedzieli nawet pracownicy i członkowie obsady serialu. Co więcej - nawet teraz Krystian Wieczorek nie chce pochwalić się, że jest już żonaty.  - "Niczego nie będę komentował" - powiedział aktor na pytanie czy jest jest już po ślubie z Marią Szafirską.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marta i Andrzej rozwiodą się?

Data i miejsce ślubu Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej były pilnie strzeżonymi tajemnicami. Aktorom zależało na dyskrecji, bo nie zamierzają opowiedać o swoim szczęściu w mediach. Do tej pory tylko dwa razy pojawili się razem publicznie. W wywiadach unikają odpowiedzi na pytania o łączący ich związek.

Patrz: M jak miłość. Krystian Wieczorek padł ofiarą oszusta i stracił duże pieniądze

Aktorzy poznali się ponad roku temu na planie "M jak miłość". Ich uczucie narodziło się gdy scenarzyści postawili na drodze Andrzeja Budzyńskiego śliczną Paulinę Lipską, malarkę, a zarazem nauczycielkę rysynku jego pasierbicy Ani (Weronika Wachowska). I choć Andrzej nie skusił się na romans z Pauliną i pozstał wierny swojej żonie Marcie (Dominika Ostałowska), to miłość dopadła Krystiana Wieczorka i Marię Szafirską.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: