SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wezmą ślub w wakacje!

M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wezmą ślub w wakacje!

13.06.2016, godz. 07:53
Maria Szafirska, Krystian Wieczorek
Maria Szafirska, Krystian Wieczorek foto: AKPA

Ślub aktorów z serialu "M jak miłość" już niebawem! Jeśli wierzyć plotkom Krystian Wieczorek (41 l.) i Maria Szafirska (24 l.) zaręczyli się i szykują się do ślubu, który ma się odbyć latem. Zakochani poznali się nieco ponad rok temu na planie "M jak miłość", ale ponoć są pewni, że chcą założyć razem rodzinę. A jeszcze nie tak dawno mówiło się, że dziewczyna Krystiana Wieczorka wyprowadziła się z jego mieszkania w Łodzi.

Wkrótce Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wezmą ślub? Chociaż aktorzy z "M jak miłość" nie komentują plotek o swoim życiu prywatnym, to ostatnio ich znajoma wygadała się i powiedziała w rozmowie z portalem party.pl, że już niebawem serialowi Andrzej Budzyński i Paulina Lipska będą małżeństwem. Podobno jakiś czas temu zaręczyli się i rozpoczęli przygotowania do ślubu.

Patrz: M jak miłość. Krystian Wieczorek padł ofiarą oszusta i stracił duże pieniądze

Krystian Wieczorek, który podczas kręcenia zdjęć do "M jak miłość" zakochał się w młodszej o 16 lat Marii Szafirskiej nie przejmuje się dzialącą ich różnicą wieku. Najważniejsze, że oboje są bardzo szczęśliwi i zakochni. Co udowodnili pokazując się kilka dni temu z ukochaną na premierze filmu "Baby Bump" w centrum handlowym Złote Tarasy.

- Aktor z "M jak miłość" chciałby się teraz skupić na rodzinie. I taki ma cel. Wierzy mocno, że z Marysią stworzy udany związek. Nie przeraża go różnica wieku. Marysia jest dojrzała. Pochodzi z pełnego miłości domu i wartości jak rodzina stawia na pierwszy plan. Krystian takiej rodziny nie miał. Dlatego sam chciałby taką mieć - podaje party.pl.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marta i Andrzej rozwiodą się?

MIłość Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej narodziła się na planie "M jak miłość". 24-letnia aktorka dołączyła do obsady jako śliczna malarka Paulina Lipska , nauczycielka rysunku Ani (Weronika Wachowska), pasierbicy Andrzeja Budzyńskiego. Romans Budzyńskiego i Pauliny wisiał w powietrzu, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Nauczycielka rysynku wyjechał z Polski, a Andrzej postanowił walczyć o Martę (Dominika Ostałowska).

Krystian Wieczorek w ostatnim wywiadzie dla tygodnika "Twoje Imperium" nie chciał nic mówić o swoim związku z Marią Szafirską. - Uczucia traktuję poważnie i nie rozmawiam o nich - powiedział aktor.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: