SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska pokonali kryzys w związku - ZDJĘCIA

M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska pokonali kryzys w związku - ZDJĘCIA

03.06.2016, godz. 12:37
Maria Szafirska, Krystian Wieczorek
Maria Szafirska, Krystian Wieczorek foto: AKPA

Romans aktorów z "M jak miłość" kwitnie w najlepsze, a plotki o zbliżającym się rozstaniu okazały się totalną bzdurą! Krystian Wieczorek (41 l.) i jego dziewczyna Maria Szafirska (24 l.) pojawili się razem na premierze filmu "Baby Bump" i nie wyglądali jakby przechodzili kryzys. A jeszcze niedawno pojawiły się sensacyjne doniesienia, że ukochana Wieczorka wyprowadziła się z jego mieszkania w Łodzi, bo przyszłość ich związku stanęła pod znakiem zapytania.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska, których miłość narodziła się na planie "M jak miłość" zakochani i szczęśliwi wbrew krążącym plotkom. Aktorzy rzadko bywają razem publicznie, ale teraz zrobili wyjątek.

Na premierze filmu ""Baby Bump" w warszawskim centrum Złote Tarasy postanowli pokazać całemu światu jak silne uczucie ich łączy. Czyżby pokonali kryzys w związku, o którym niedawno rozpisywał się "Fakt"? Patrząc na nich trudno uwierzyć, że mają za sobą ciężkie chwile. Oboje roześmiani, wpatrzeni w siebie jak w obrazek, nie szczędzili sobie czułości.

Patrz: M jak miłość. Rafał Mroczek zaręczył się ze swoją dziewczyną Joanną i pokazał pierścionek

Serialowy Andrzej Budzyński z "M jak miłość" nie ukrywał przed fotoreporterami, że 24-latka, która do niedawna grała w serialu bliską przyjaciółkę jego bohatera, malarkę Paulinę Lipskę, jest dla niego wyjątkową osobą. Para chętnie pozowała do wspólnych zdjęć cały czas się przy tym przytulając.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia w więzieniu u Bilskiego. Nie porzuci gangstera!

Aż trudno uwierzyć  w plotki "Faktu", który twierdził, że aktorzy z "M jak miłość" są o krok o rozstania, bo ponoć  przeszkadza im zbyt duża różnica wieku. Według gazety Krystian Wieczorek poważnie pokłócił się ze swoją dziewczyną o jej imprezowy tryb życia. Efekt tej awantury był taki, że Maria Szafirska wyprowadziła się z mieszkania starszego kochanka.

Zdjęcia Krystiana Wieczorka i jego dziewczyny dowodzą, że zakochani ani myślą o rozstaniu. Widać na nich jak bardzo się kochają, więc być może niebawem pojawiją się informacje o ich ślubie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: