SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska nie chcą grać kochanków w M jak miłość

M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska nie chcą grać kochanków w M jak miłość

22.02.2016, godz. 14:07
Krystian Wieczorek i jego dziewczyna Maria Szafirska
Krystian Wieczorek i jego dziewczyna Maria Szafirska foto: AKPA

Ten romans narodził się na planie "M jak miłość", ale najpewniej widzowie nie zobaczą jak Krystian Wieczorek (41 l.) i jego nowa dziewczyna Maria Szafirska (24 l.) kochają się w serialu jako Andrzej Budzyński i Paulina Lipska. Dlaczego? Ponoć aktor nie chce, żeby jego życie prywatne zostało przeniesione do fabuły "M jak miłość". Dlatego Krystian Wieczorek poprosił producentów, by nie pakowali Budzyńskiego w romans z Pauliną, seksowną nauczycielką rysynku jego przybranej córki Ani (Weronika Wachowska).

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska zakochali się w sobie grając w "M jak miłość". Scenarzyści serialu połączyli ich bohaterów bardzo bliską przyjaźnią. I choć Andrzej jeszcze nie zdradził Marty (Dominika Ostałowska) z Pauliną, to już w 1206 odcinku "M jak miłość" Budzyńska przyłapie go na pocałunku z nauczycielką Ani.

Przeczytaj: M jak miłość. Pijacka impreza Andrzeja Budzyńskiego i Adama Wernera. Prawnicy zdradzą swoje partnerki

Wątek romansu Budzyńskiego z Pauliną może jednak nie mieć ciągu dalszego. Według doniesień "Faktu" od kiedy aktorzy z "M jak miłość" przestali ukrywać przed światem, że są razem  bardzo zależy im na tym, by ich uczucie nie było częścią miłosnego wątku w serialu. Nie chcą bowiem, by życie prywatne mieszało im się z pracą i by widzowie "M jak miłość" byli świadkami ich czułości na ekranie.

Rozwód Marty i Andrzeja w "M jak miłość" jest już niemal przesądzony, ale mimo to Krystian Wieczorek chciałby za wszelką cenę uniknąć rozpadu małżeństwa Budzyńskich. Bo jeśli tak się stanie, to jest niemal pewne, że Andrzej rzuci się w ramiona Pauliny. A tego aktor bardzo by nie chciał. 

Patrz: M jak miłość. Joasia odkryje, że Tomek jest ojcem dziecka Agnieszki

Jak ujawnia osoba z bliskiego otoczenia Krystiana Wieczorka, serialowy Budzyński z "M jak miłość" prosił już nawet producentów, żeby jego bohater nie miał romansu z Pauliną. Teraz wszystko zależy od twórców serialu.

Ale jeśli Marta i Andrzej się rozwiodą, to jest przecież możliwość, że Budzyński znajdzie sobie inną kochankę. Czy jednak wtedy w "M jak miłość" będzie jeszcze miejsce dla Marii Szafirskiej?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: