SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kisielowa znajdzie pocieszenie po śmierci męża?

M jak miłość. Kisielowa znajdzie pocieszenie po śmierci męża?

22.03.2017, godz. 19:00
M jak miłość odcinek 1290, Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak)
M jak miłość odcinek 1290, Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak) foto:

Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) została wdową w 1246 odcinku "M jak miłość", ale już staje na nogi. W najnowszych odcinkach "M jak miłość" naczelna plotkara z Grabiny zjawi się na weselu Asi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) i będzie bawić się do białego rana tańcując z Grzegorzem Chodakowskim (Wojciech Majchrzak). Czyżby pani Kisielowa już przeszła żałobę? Teraz ruszy w poszukiwaniu miłości! Kto będzie jej wybrankiem?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

W październiku jak grom z jasnego nieba na widzów "M jak miłość" spadła informacja o śmierci Kisiela (Jerzy Próchnicki). Zośka jednak ma już żałobę za sobą. W 1290 odcinku "M jak miłość" Kisielowa będzie bawić się do rana na ślubie Chodakowskich.

-Jak już wreszcie udało mi się wepchać na to wesele, bo chyba nikt nie przewidywał, że to się stało faktem... Jestem w żałobie i nie wiem, czy tam ludzie nie będą wyliczać, czy ja już powinnam chodzić na wesela, czy powinnam tańczyć. Ale jako Kisielowa mam to w dużym poważaniu i będę się dobrze bawić - skomentowała Małgorzata Różniatowska.

Przeczytaj: M jak miłość. Kisielowa wprosi się na ślub Asi i Tomka

Czy to znaczy, że Zośka zacznie się rozglądać za nowym partnerem? Na weselu Asi i Tomka weźmie w obroty Grzegorza, ale to będzie tylko zabawa. Poważny związek dla Kisielowej, musiałby wyglądać tak:

-Związek, który by interesował Kisielową, to związek z jakimś świetnym mężczyzną, żeby było w nim dużo miłości, dużo radości. A przede wszystkim, żeby Kisielowa nad tym związkiem miała absolutną władzę - dodała aktorka w premierowych "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: