SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kisielowa zacznie się odmładzać

M jak miłość. Kisielowa zacznie się odmładzać

13.01.2017, godz. 12:00
M jak miłość Kisielowa (Małgorzata Rózniatowska)
M jak miłość Kisielowa (Małgorzata Rózniatowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W najnowszych kulisach serialu "M jak miłość" wypowiada się Małgorzata Różniatowska o granej przez siebie bohaterce, Kisielowej. Ta postać z "M jak miłość" łamie wszelkie utarte schematy "starszej pani". Oprócz niej wypowiadają się również inni aktorzy - jak odbierają Kisielową?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Postać Kisielowej z serialu "M jak miłość" jest postacią bardzo specyficzną - albo się ją pokocha, albo znienawidzi! Ale tak to już jest kiedy, tak jak w przypadku Małgorzaty Różniatoweskiej, odgrywa się rolę postaci z silnym charakterem. Dominika Kluźniak, grająca Ewę Mostowiak w "M jak miłość", wypowiada się o Kisielowej w bardzo pozytywny sposób: - Jest coś takiego, że przypisujemy pewnym etapom w życiu jakieś tam zachowanie. Mam wrażenie, że zwłaszcza my Polacy, gdzieś się tego kurczowo trzymamy. Tymczasem Kisielowa jest właśnie takim cudownym powiewem czegoś niestandardowego.

Zobacz: M jak miłość. Pierwsze objawy ciąży u Ewy

Sama aktorka bardzo lubi graną przez siebie Kisielową:
- Po prostu jest temperamentną osobą. Teraz ma trochę więcej czasu, no i postanowiła zająć się sobą. A przy okazji innymi. Kisielowa jest przekonana jest przekonana o słuszności swojego postępowania i tak będzie postępowała - i faktycznie Zosia jest strasznie uparta! Marcjanna Lelek, czyli serialowa Natalka, mówi o tym, jak bardzo Kisielowa potrafi zirytować człowieka. Pomimo tego, co jest fenomenem, wszyscy zdają się ją lubić!

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia powie Arturowi, że kocha Roberta

Po czym Małgorzata Różniatowska podsumowuje: - Jestem cała za moją postacią, za panią Zochą Kisielową. Dobrze robi!
W ujęciach z kulis "M jak miłość" widać, jak Kisielowa powstrzymuje własnym ciałem kierowcę auta przed odjechaniem z parkingu. Niedługo potem przyjeżdża patrol policyjny, czyli Natalka i Janek (Tomas Kollarik), a Zosia oddaje zszokowanej Mostowiakównie kluczki od wyżej wymienionego samochodu. Co takiego wykombinuje Kisielowa w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość"?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: