SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kisielowa przepowiada rozstanie Natalki i Franka

M jak miłość. Kisielowa przepowiada rozstanie Natalki i Franka

26.10.2016, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1250 Kisielowa (Małgorzata Różniatowska)
M jak miłość odcinek 1250 Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) foto: MTL Maxfilm, m-jak-milosc.pl, AKPA

Justyna (Olga Kalicka) chce dorwać Franka (Piotr Nerlewski)! Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) w 1250 odcinku serialu "M jak miłość powie Natalce (Marcjanna Lelek), żeby uważała na byłą swojego ukochanego. Natalka uzna jednak, że nie boi się rywalki. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1250 - poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka po ostatniej rozmowie z macohcą poczuje się nieco pewniej w stosunkach z Frankiem. Jednakże Justyna nie ustąpi i teraz już nie tylko młoda Mostowiakówna w zauważy jej intrygi i podłe zachowanie. W 1250 odcinku serialu "M jak miłość" dostrzeże to również wdowa po Kisielu i postanowi przestrzec dziewczynę przed nadchodzącym niebezpieczeństwem.

Zobacz: M jak miłość. Romantyczne zaręczyny Andrzejka i Marzenki w Grabinie

Natalka w 1250 odicnku serialu "M jak miłość" usłyszy złą wróżbę od wrzechwidzącej Kisielowej:

- Zrobi wszystko, żeby położyć na twoim Franku łapę - Natalka uniesie brwi i z lekkim sarkazmem w głosie niepozornie odpyskuje wdowie:
- Walczę o przegraną sprawę.

Natalka nie zamierza się poddać na swoim ukochanym. W tym samym 1250 odcinku serialu "M jak miłość" Justyna będzie usiłować wykorzystać wspólnego znajomego jej i Franka do zaciągnięcia go na imprezę, by mogli spędzić więcej czasu razem. Przezornie Natalka zapyta się Franka, co robi wieczorem, a gdy ten odpowie, pytaniem na pytanie:
- A co chciałabyś, żebym robił? - pojawi sie szansa na to, że nie pójdzie ze swoją byłą na wieczorne spotkanie, gdzie ona z łatwością będzie mogła kontynuować realizację swojego planu.

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna złoży Frankowi kuszącą propozycję. Co z Natalką?

Kisielowa w 1250 odcinku serialu "M jak miłość" tym razem ma całkowitą rację - Justyna bez odpowiedniej "motywacji" nie odpuści sobie ukochanego Natalki. Całe szczęście, że niedługo młoda Mostowiakówna zdobęcie silnego sojusznika, którego zupełnie się nie spodziewa - swoją siostrę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: