SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kinga zdradzi Piotrka z Michałem. To koniec Zduńskich?

M jak miłość. Kinga zdradzi Piotrka z Michałem. To koniec Zduńskich?

05.02.2016, godz. 21:37
M jak miłość odcinek 1186. Michał Marszałek (Andrzej Andrzejewski), Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odcinek 1186. Michał Marszałek (Andrzej Andrzejewski), Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Rewolucja w "M jak miłość" w życiu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) Zduńskich. Za kulisami "M jak miłość" mówi się, że Kinga zdradzi męża ze swoim przyjacielem! Z kim? Kochankiem Kingi będzie Michał Marszałek (Andrzej Andrzejewski), dziennikarz śledczy, który pomagał Zduńskim w walce z dilerem dopalaczy.

Zdrada Kingi z "M jak miłość" stanie się faktem w nowych odcinkach serialu, które w TVP2 zostaną wyemitowane wiosną 2016!

To Andrzej Andrzejewski, który od niedawna gra w "M jak miłość" Michała Marszałka, będzie powodem poważnego kryzysu w małżeństwie Zduńskich. Kinga ulegnie urokowi Michała, ich bliska przyjaźń z czasem przerodzi się w coś więcej.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Izy i Artura. Ukochana Marcina wyjdzie za mąż

Według doniesień "Faktu", który powołuje się na osoby pracującej przy "M jak miłość" sceny, w których Kinga zdradzi Piotrka z Michałem są już nakręcone. Widzowie zobaczą je jednak dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" pod koniec wiosennej serii serialu.

Jak dojdzie do tego, że Kinga uwikła się w romans z Michałem? Czy Piotrek dowie się o zdradzie żony? Jak niewierność wpłynie na przyszłość Zduńskich? Czy małżonkowie się rozstaną i dojdzie do rozwodu? To jedne z najpilniej strzeżonych tajemnic twórców "M jak miłość".

Patrz: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

Na razie ponoć wiadomo tylko tyle, że Michał Marszałek skutecznie uwiedzie Kingę, która po ostatnich dramatycznych przeżyciach związanych z pobytem swojej córki Lenki (Marysia Głowacka) w szpitalu i walką z dilerem dopalaczy będzie potrzebowała troski i bliskości.

A dziennikarz Michał, który jest bratem Zuzy (Jolanta Fraszyńska) i wujkiem Magdy (Anna Mucha) będzie coraz bliżej Kingi, która w jego ramionach pozwoli sobie na chwilę zapomnienia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: