SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Radek zaprzyjaźni się z Olgą. Nastolatka zapomni o Zduńskim?

M jak miłość. Radek zaprzyjaźni się z Olgą. Nastolatka zapomni o Zduńskim?

01.11.2016, godz. 08:52
M jak miłość odc. 1244. Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1244. Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Powstaną układy w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)! W 1251 odcinku serialu "M jak miłość" Radek (Tomasz Włosek) będzie krył Olgę (Katarzyna Grabowska) przed szefową! Kinga w popielniczce znajdzie skręta z marihuany należącego do Góreckiej, a Radek jej nie wyda.

"M jak miłość" odcinek 1251 - poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1251 odcinku serialu "M jak miłość" Radek przyłapie Olgę na paleniu marihuany. Chociaż mógłby to zrobić, nie wyda koleżanki i nic nie powie szefowej, która jest cięta na dziewiętnastolatkę za to, że próbuje podrywać Piotrka (Marcin Mroczek).

Zobacz: M jak miłość. Natalka w drugiej ciąży? Marek Mostowiak nie chce kolejnego wnuka

Kinga w 1251 odcinku serialu "M jak miłość" znajdzie w bistrowej popielniczce przygaszonego skręta, jednakże jej nowy pracownik nie wsypie Góreckiej. Olga w ramach zadośćuczynienia za wspaniałomyślny gest Radka, odda mu wszystkie swoje napiwki. Jak podaje "Tele Tydzień" w 1251 odcinku Górecka powie koledze:
- Narozrabiałeś, musisz pospłacać swoje długi - okaże się, że Olga wie wszystko o sytuacji w jakiej znajduje się chłopak i o jego problemach ze zbirami, którzy ostatnio naszli Radka podczas pracy w bistro. 
- Dzięki, ale to i tak nie załatwi sprawy - powie jej. W żadnym wypadku nie powstrzyma to Olgi. Tak czy inaczej będzie chciała pomóc koledze, który uratował ją z opresji, chociaż wcale nie musiał tego robić. Jeszcze tego samego dnia dziewczyna poprosi swojego ojca o pożyczkę i powie Radkowi wręczając mu pieniądze, żeby pozbył się szemranego towarzystwa.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula czy Justyna? Która z nich odbije Natalce Franka?

To może być poczatek przyjaźni między Olgą, a Radkiem. Czy z ich relacji wyniknie cos więcej przekonamy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: