SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kinga i Piotrek wyprowadzą się z Deszczowej. Parapetówka na ranczu u Zduńskich

M jak miłość. Kinga i Piotrek wyprowadzą się z Deszczowej. Parapetówka na ranczu u Zduńskich

31.08.2015, godz. 15:10
M jak miłość. Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość. Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) foto:

Wielkie zmiany w życiu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) w ''M jak miłość''! Jesienią 2015 w nowych odcinkach ''M jak miłość' Zduńscy wyprowadzą się z Deszczowej i zamieszkają na ranczu! Na parapetówce pojawią się Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek). Nowe zdjęcia z planu ''M jak miłość'', które Marcin Mroczek umieścił na swoim Facebooku dowodzą, że Zduńscy pokochają swoje nowe miejsce na ziemi.

"M jak miłość" po wakacjach 2015 - od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Rusza 16 sezon serialu ''M jak miłość''! Aktorzy ciężko pracowali przez całe wakacje żebyście już od 31 sierpnia 2015 mogli oglądać dalsze przygody bohaterów ''M jak miłość''. Nowy sezon przyniesie wiele niespodzianek.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Serce Lucjana nie wytrzyma po pożarze domu. Mostowiak trafi do szpitala - ZWIASTUN

W ''M jak miłość'' po wakacjach 2015 Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) zamieszkają u Zduńskich na Deszczowej, ale Kinga i Piotrek długo tam nie zabawią. Kiedy tylko nadarzy się okazja do wyprowadzki, skorzystają z niej. W nowych odcinkach ''M jak miłość'' Kinga i Piotrek przeprowadzą się na ranczo, żeby Lenka (Marysia Głowacka) i Mikołaj (Ignacy Wudkiewicz) mogli wychowywać się w zgodzie z naturą.

''Nowy sezon Emki i nowe miejsce- Ranczo Zduńskiego. Parapetówka. Będzie wesoło. Nie możecie się doczekać?'' - napisał Marcin Mroczek na swoim Facebooku.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Czy Markowi uda się uratować dom Mostowiaków w Grabinie? - ZWIASTUN

Czy to znaczy, że Kinga i Piotrek zamieszkają w okolicy Grabiny? Życie na wsi będzie spełnieniem ich marzeń, ale jak pogodzą to z pracą?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: