SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kim jest Paulina?

M jak miłość. Kim jest Paulina?

20.12.2016, godz. 11:00
M jak miłość, Paulina (Julita Fabiszewska)
M jak miłość, Paulina (Julita Fabiszewska) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Już niedługo do "M jak miłość" dołączy nowa postać, Paulina! Zagra ją znana gwiazda muzyki pop, Julita "Jula" Fabiszewska. To pierwsza aktorska rola piosenkarki, która zaczyna swoją karierę w serialu "M jak miłość". Kim będzie Paulina? Odegra ważną rolę w życiu Marcina (Mikołaj Roznerski).

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Paulina przyjedzie do Warszawy jako studentka biotechnologii i niemalże od razu, tak na przywitanie, czeka ją stłuczka! Oczywiście z nikim innym, jak z Marcinem Chodakowskim. Obojgu puszczą nerwy i zaczną się kłócić, jak to zwykle się zdarza przy tego typu wypadkach.

Zobacz: M jak miłość. Paulina rozkocha w sobie Marcina!

Marcin nie będzie się spodziewał, że kiedy da ogłoszenie o poszukiwaniu nowej niani dla małego Szymka (Staś Szczypiński), odpowie na nie sprawczyni stłuczki. Na przesłuchanie, które przeprowadzi z Agnieszką (Magdalena Walach) przyjdzie właśnie Paulina. Prawdopodobnie gdyby nie rudowłosa przyjaciółka, Chodakowski nie zdecydowałby się na nią, ale Aga będzie całkowicie oczarowana dziewczyną. W dodatku Szymek niemalże od razu polubi swoją nową opiekunkę! Marcin zabierze ją do Grabiny... Czeka ich romans?

Przeczytaj: M jak miłość. Basia uratuje małżeństwo Ali i Pawła

Sama Julita Fabiszewska bardzo ekscytuje się nadchodzącym wyzwaniem oraz szansą na karierę aktorską:
- "M jak miłość" jest dla mnie fantastyczną przygodą, ale również dużym wyzwaniem. Odkąd pamiętam zasiadałam przed telewizorem czekając na ten serial i gdyby ktoś wtedy powiedział, że będę kiedyś jego częścią, uznałabym, że oszalał! Niesamowicie cieszę się na to kolejne doświadczenie w życiu - tym bardziej, że mogę rozwinąć skrzydła w zupełnie czymś innym niż muzyka, co będzie dla mnie nie lada sprawdzianem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: