SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kim jest partner Olgi Kalickiej?

M jak miłość. Kim jest partner Olgi Kalickiej?

09.08.2017, godz. 12:00
Olga Kalicka
Przepiękna Olga Kalicka ma nie tylko ładną buzię, ale i włosy. foto: mjakmilosc.tvp.pl

Olga Kalicka ma nowego partnera! Aktorka serialu "M jak miłość" w wywiadzie udzielonym dla Party.pl zdradziła, że szykuje się do ważnego wydarzenia w życiu. Poważne plany Olgi Kalickiej wiążą się właśnie z nowym mężczyzną. Co powiedziała aktorka? Kim jest partner Olgi Kalickiej? Sprawdź!

"M jak miłość" nowe odcinki od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

Olga Kalicka ma nowego partnera! Nie chodzi jednakże o partnera do związku, a o partnera do tańca. Aktorka serialu "M jak miłość" zamierza powrócić na parkiet i wziąć udział w kolejnym konkursie tanecznym, zbliżonym do "Tańca z gwiazdami".

- Przygotowuję się do turnieju tanecznego, takiego turnieju ProAm. Mam już partnera, Kubę Lipowskiego, który jest jednym z najlepszych latynoamerykańskich tancerzy w Polsce. Jest super! Wczoraj mieliśmy trening. Czekają mnie teraz bardzo pracowite miesiące. (...) To jest turniej, w którym jedna osoba jest zawodowym tancerzem, a druga amatorem, więc dzięki temu mogę wziąć udział w takim turnieju, bo w takim normalnym, to bym nie mogła. Nie mam żadnego tytułu ani takich umiejętności. Ten taniec jest gdzieś cały czas we mnie i absolutnie nie chcę kończyć tej przygody. (...) - zdradziła Olga Kalicka w wywiadzie dla portalu Party.pl.

Olga Kalicka w "Tańcu z gwiazdami" zajęła wraz z Rafałem Maserakiem drugie miejsce. Trzymamy kciuki, aby i tym razem aktorce "M jak miłość" poszło równie dobrze. Poniżej próbka umiejętności Jakuba Lipowskiego umieszczona na jego Instagramie. Trzeba przyznać - mistrzostwo!

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1309: Kisielowa zniszczy zaręczyny Natalki i Franka

Polecamy: M jak miłość, po wakacjach 2017: Lucjan umrze w szpitalu

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Olga Kalicka nie odchodzi z serialu

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: