SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Katarzyna Grabowska ma problem z miłosnymi scenami w serialu

M jak miłość. Katarzyna Grabowska ma problem z miłosnymi scenami w serialu

27.09.2016, godz. 12:21
M jak miłość odc. 1234. Olga (Katarzyna Grabowska), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1234. Olga (Katarzyna Grabowska), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Katarzyna Grabowska (25 l.) w "M jak miłość" jako 19-letnia Olga dwoi się i troi, by uwieść Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek). I jest tak przekonująca w swojej roli, że zdążyła zrazić do siebie wielu widzów. Takie sceny wymagają jednak od aktorki sporo pracy, bo za każym razem gdy staje przed kamerą w partnerek w takim intymnym zbliżeniu paraliżuje ją stres.

Katarzyna Grabowska od 1210 odcinka "M jak miłość" gra Olgę Górecką, bogatą dziewczynę, córkę biznesmena Góreckiego (Wojciech Wysocki), szefa jest Piotrek Zduński. Prywatnie aktorka z "M jak miłość" jest córką Andrzeja Grabowskiego, czyli Ferdka Kiepskiego i Anny Tomaszewskiej, która w "M jak miłość" gra ciotkę Izy Lewińskiej (Adriana Kalska).

Patrz: M jak miłość. Olga zapomni o Piotrku przy Radku. Gorący romans w Bistro za rogiem

I choć prywatnie Katarzyna Grabowska wcale nie przypomina Olgi, to bez trudu wchodzi w tę rolę na planie "M jak miłość". Z anielską buzią niewiniątka przeistacza się w przebiegłą, zbuntowaną małolatę, która próbuje rozbić małżeństwo Kingi i Piotrka. Wygląda naturalnie ze skrętem marihuany i kieliszkiem w dłoniach.

- Postać, którą gram w "M jak miłość" jest inna niż ja. Aczkolwiek też miałam 19 lat, byłam podobnie uparta i zdeterminowana. Miałam jednak słabszy charkter niż Olga - powiedziała Grabowska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Katarzyna Grabowska była zbuntowaną nastolatką jak Olga

25-letnia aktorka wciąż ma jednak problem ze scenami, w których całuje i uwodzi Piotrka. Krępuje ją bowiem bliskość z serialowym partnerem. Na szczęście Marcin Mroczek stara się wspierać ją, żeby wszystko wyszło jak najlepiej i żeby koleżanka czuła się zrelaksowana. - Jeszcze Kasia grając sceny miłosne lekko się spina, bo czuje, że jak ma dojść do tego zbliżenia dygocą jej ręce... - przyznał serialowy Piotrek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Oprócz roli w "M jak miłość" Katarzyna Grabowska ma na swoim koncie występy na deskach teatru 6 piętro w spektaklu "Chory z urojenia" oraz w sztuce "Lekko nie będzie" w Teatrze Kamienica. Od dwóch lat gra też w Teatrze Powszechnym w Łodzi. W 2015 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim słynnej łódzkiej filmówki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: