SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Katarzyna Cichopek w skąpym bikini i bez makijażu na wakacjach na Mazurach

M jak miłość. Katarzyna Cichopek w skąpym bikini i bez makijażu na wakacjach na Mazurach

21.07.2016, godz. 21:15
Katarzyna Cichopek na wakacjach na Mazurach
Katarzyna Cichopek na wakacjach na Mazurach foto: Instagram

Katarzyna Cichopek odpoczywa od planu "M jak miłość" na zasłużonych wakacjach, a jej profile na Instagramie i Facebooku powoli zapełniają się zdjęciami z rodzinnego urlopu. Gwiazda "M jak miłość", która z mężem i dwójką dzieci wyjechała na Mazury właśnie pochwaliła się fotką bez makijażu i w seksowym bikini. Nie ma bowiem żadnych oporów, by pokazywać się fanom w naturalnym wydaniu.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wakacje Kasi Cichopek dopiero się rozpoczęły, ale serialowa Kinga Zduńska z "M jak miłość" ma to szczęście, że prawie do końca sierpnia będzie mogła się cieszyć rodziną. Przerwa w zdjęciach do nowych odcinków "M jak miłość" trwa bowiem ponad miesiąc.

Gdzie na urlop wyjechała aktorka razem z mężem Marcinem Hakielem i dwójką dzieci - 7-letnim Adasiem i 3-letnią Helenką? Latem Cichopek zwykle wypoczywa w Polsce. Tak też jest w tym roku. Swój wakacyjny wyjazd rozpoczęła od Mazur, ale niedawno w programie "Pytanie na śniadanie" wspominała, że zamierze też odwiedzić góry i plaże nad Bałtykiem. Jak zawsze wybiera ustronne, spokojne miejsca, z dala od turystów i zgiełku.

Patrz: M jak miłość. Kinga i Olga przyjaciółkami? Tylko za kulisami M jak miłość

W pięknych, dzikich okolicznościach przyrody Kasia Cichopek może się cieszyć błogimi chwilami z rodziną, nie narażając się przy tym, że trafi pod odstrzał obiektywów paparazzi. Żeby jednak internauci o niej nie zapomnieli to gwiazda "M jak miłość" umieszcza na Facebooku i Instagramie sporo zdjęć z wakacji. Na ostatnim prezentuje się w dość odważnej pozie.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek Zduński zdradzi Kingę z Olgą!

Nie dość, że nie ma na sobie grana makijażu, to jeszcze jest ubrana tylko w skąpe bikini. Nie ma się jednak co dziwić, bo to przecież idealny strój do opalania, a Kasia Cichopek ma piękne ciało, którym bez żadnych oporów może się chwalić do woli.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: