SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Katarzyna Cichopek uciekła z mężem na Mazury. Co robią jak dzieci śpią?

M jak miłość. Katarzyna Cichopek uciekła z mężem na Mazury. Co robią jak dzieci śpią?

04.07.2016, godz. 23:09
M jak miłość odc. 1183. Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1183. Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) foto:

Katarzyna Cichopek, czyli Kinga z "M jak miłość" wyjechała na zasłużony urlop. Aktorka na kilka dni uciekła z planu "M jak miłość", żeby spędzić czas z mężem i dziećmi. Kasia Cichopek, Marcin Hakiel, Adaś i Helenka pojechali na Mazury. Gwiazda serialu "M jak miłość" na bieżąco relacjonuje i pokazuje fanom zdjęcia z wymarzonych i wyczekanych wakacji ma swoim blogu i Facebooku. A przy okazji ujawnia co robi z mężem jak dzieci idą już spać...

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Katarzyna Cichopek cały rok dzielnie pracowała na planie "M jak miłość", a teraz ma kilka chwil dla siebie i swoich bliskich. Aktorka właśnie pochwaliła się zdjęciami z wyjazdu na Mazury.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin Chodakowski w więzieniu. Mikołaj Roznerski za kratkami

-Mam to szczęście, że oprócz tego, że mój mąż świetnie organizuje swój czas by poświęcać się dzieciom, to na miejscu są też dziadkowie, którzy zawsze nas wspierają. A i ja robię wszystko, żeby spędzać z dziećmi każdą chwilę - czytamy na blogu aktorki. - Pojeździmy po Polsce, jak co roku, odwiedzimy morze, Mazury i inne magiczne miejsca, które uwielbiamy - dodaje gwiazda "M ajk miłość".

Na dowód tych słów umieszcza na Facebooku zdjęcia z rodzinnego wyjazdu. I przy okazji rozpala wyobraźnię internautów, którym zwierza się jak spędza wieczoru z mężem gdy dzieci idą już spać. Okazuje się, że zakochani korzystają z romantycznych chwil tylko we dwoje podczas nastrojowych kolacji z mnóstwem afrydozjaków.

Całej rodzinie aktorki życzymy więc udanych wczasów, a fanów zapewniamy, że w życiu Kingi w "M jak miłość" po wakacjach będzie się działo!

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Konfrontacja Kingi i Olgi. Nowe zdjęcia z planu M jak miłość

Co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach 2016? Kinga stoczy walkę z Olgą (Katarzyna Grabowska), która bez przerwy próbuje poderwać jej męża. Piotrek (Marcin Mroczek) nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia, bo nie wie, że nastolatka chce zniszczyć jego małżeństwo. Zduńska przejżała Górecką na wylot i w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie próbowała się jej pozbyć!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: