SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Katarzyna Cichopek już tak nie wygląda. Nowa fryzura aktorki

M jak miłość. Katarzyna Cichopek już tak nie wygląda. Nowa fryzura aktorki

18.08.2016, godz. 11:30
Katarzyna Cichopek w nowej fryzurze
Katarzyna Cichopek w nowej fryzurze foto:

Katarzyna Cichopek przeszła metamorfozę! Gwiazda serialu "M jak miłość" w wakacje zdecydowała się na zmianę wyglądu. Po powrocie znad morza odwiedziła salon fryzjerski, by obciąć włosy. Jak teraz wygląda serialowa Kinga Zduńska z "M jak miłość"? I czy widzowie zauważą przemianę Kasi Cichopek oglądając nowe odcinki "M jak miłość" jesienią 2016?

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Katarzyna Cichopek nawet gdyby chciała nie może sobie pozwolić na radykalną zmianę fryzurę. Kiedy jesienią 2014 roku chciała obciąć włosy, które wówczas nosiła uczesane na popularnego boba musiała skonsultować się z producentami "M jak miłość". Dostała zgodę na skrócenie włosów, ale wtedy także serialowa Kinga Zduńska zdecydowała się na metamorfozę.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Olga zniszczy małżeństwo Kingi i Piotrka Zduńskich

Od tego czasu aktorka zrezygnowała z drastycznych cięć. Pozwoliła swoim włosom swobodnie rosnąć. W ostatnich odcinkach "M jak miłość" przed wakacjami Kinga Zduńska prostowała swoje słynne kręcone loczki. teraz jednak postanowiła skrócić sięgające ramion, proste włosy. Ale nie tylko to. Postawiła też na lekką zmianę koloru. Dzięki farbowaniu ich odcień zyskał na intensywności.

Na Instagramie Kasi Cichopek fani aktorki już mogą zobaczyć jej nowe wciele po wizycie u fryzjera. Trzeba przyznać, że różnica jest słabo widoczna, ale gwiazda "M jak miłość" jest zachwycona nową fryzurą. W podpisie zdjęcia zaznaczyła bowiem, że jest "wyczesana" i "zrelaksowana".

Przeczytaj: M jak miłość. Katarzyna Cichopek kusi biustem w seksownej bieliźnie

Czy widzowie serialu zauważą tę zmianę? Nawet jeśli to raczej nie wywoła ona sensacji, bo kręcone właśnie odcinki "M jak miłość", w których pojawia się Kasia Cichopek zostaną wyemitowane w TVP2 dopiero pod koniec roku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: