SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kasia Cichopek zdradziła swoją tajemnicę

M jak miłość. Kasia Cichopek zdradziła swoją tajemnicę

24.06.2017, godz. 17:00
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel foto: mjakmilosc.tvp.pl

Okazuje się, że Katarzyna Cichopek stęskniła się za tańcem! Wraz ze swoim ukochanym, Marcinem Hakielem, udzielili wywiadu i... serialowej Kindze z "M jak miłość" wypsnęło się kilka słów za dużo! Co takiego ukrywała uzdolniona aktorka, tancerka oraz prowadząca programu "Nowa Ja"?

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach w TVP2

Katarzyna Cichopek gra uwielbianą Kingę w serialu "M jak miłość", zawsze skorą do pomocy, kochaną żonę Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek), a oprócz tego aktywnie angażuje się w wiele innych projektów. Jej występ w programie "Taniec z Gwiazdami" oraz małżeństwo ze swoim partnerem tanecznym, Marcinem Hakielem, było czymś, co zapoczątkowało kompletnie nowy rozdział w jej życiu

Zobacz: M jak miłość. Katarzyna Cichopek po stronie fanów M jak miłość

Obecnie para prowadzi dobrze prosperującą szkołę tańca, jednakże w wywiadzie dla Jastrząb Post małżeństwo wyznało, że coraz bardziej tęsknią za parkietem. Kasia i Marcin spytani o "Taniec z Gwiazdami", wyraźnie się rozpromienili.
- Ostatnio dostaliśmy bardzo ciekawą propozycję, nie możemy tutaj zdradzać szczegółów, ale chętnie byśmy znowu zatańczyli na parkiecie - zdradziła aktorka, uśmiechając się znacząco do męża. Kiedy padło pytanie o ponowne dołączenie do programu, Cichopek odpowiedziała:
- Zostawiam wam tutaj pole do zastanawiania się, myślenia. Zobaczymy, czy coś z tego się urodzi, czy nie...

Po chwili tancerka, poprawiona przez uroczo rozbawionego jej wpadką męża, szybko się poprawiła i dodała: "Ale ja nic nie wiem!". Z pewnością widzowie chętnie zobaczyliby tych dwoje znowu złączonnych w tańcu!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: