SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Karol skradnie serce Agnieszki?

M jak miłość. Karol skradnie serce Agnieszki?

24.10.2016, godz. 09:36
M jak miłość odcinek 1248 Karol (Tomasz Nosiński) Agnieszka (Magdalena Walach) Helenka (Ola Trojanowska)
M jak miłość odcinek 1248 Karol (Tomasz Nosiński) Agnieszka (Magdalena Walach) Helenka (Ola Trojanowska) foto: MTL Maxfilm/TVP

Karol (Tomasz Nosiński) w 1248 odcinku serialu "M jak miłość" zaprosi Agnieszkę (Magdalena Walach) na kawę! Już od jakiegoś czasu iskrzy pomiędzy tą dwójką, a choroba Helenki (Ola Trojanowska) jedynie zacieśnia ich więź. Co wydarzy się w 1248 odcinku "M jak miłość" między Agnieszką i Karolem, czy to początek nowego romansu?

"M jak miłość" odcinek 1248 - poniedziałek, 24.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Karol towarzyszył Agnieszce przez całą chorobę Helenki. Pomagał jej, jak tylko mógł, przeprowadzał badania, troszczył się o nie obydwie. Nic więc dziwnego, że ich to do siebie zbliży! W 1248 odcinku serialu "M jak miłość" Helenka wychodzi ze szpitala.

Zobacz: M jak miłość. Natalka ciąży? Marek Mostowiak nie chce kolejnego wnuka

Karol powie Agnieszce w 1248 odcinku "M jak miłość", że Helenka wyzdrowiała i może wrócić do domu. Mama dziewczynki zacznie dopytywać się lekarza o ewentualne porady, a on spojrzy się na nią intensywnie i powie, że gdyby czegokolwiek potrzebowała, ma dzwonić o każdej porze. Agnieszce widocznie się to spodoba, uśmiechnie się szczerze i serdecznie podziękuje wybawcy dziewczynki, po czym mocno go przytuli.
- No to co, do zobaczenia? - zapyta Karol - I dbaj o siebie. A w wolnym czasie - jego spojrzenie będzie mówiło, że nie zniesie sprzeciwu - umów się ze mną na kawę - powie lekarz tonem, który niejednoznacznie waha się pomiędzy pytaniem, a stwierdzeniem. Agnieszka z uśmiechem przystanie na propozycję Karola. Wychodząc, lekarz jeszcze przed zamknięciem drzwi będzie wpatrywał się w profil Agi, która zajęta córeczką nie zauważy już jego pełnego uczuć spojrzenia.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin wybiera pierścionek zaręczynowy!

Czy Karol i Agnieszka będą razem? Serial TVP 2 "M jak miłość", nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godzinie 20.40.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: