SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kacper Kuszewski znudzony rolą Marka Mostowiaka, ale nie rzuci M jak miłość

M jak miłość. Kacper Kuszewski znudzony rolą Marka Mostowiaka, ale nie rzuci M jak miłość

28.07.2016, godz. 13:30
M jak miłość odcinek 1225. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1225. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Serial "M jak miłość" stał się dla Kacpra Kuszewskiego (40 l.) przepustką do sławy. To dzięki roli Marka Mostowiaka zdobył popularność. Dzięki tej roli rozwinął się jako aktor. I choć obecnie więcej czasu niż na planie "M jak miłość" spędza na koncertach zespołu Leszcze, którego jest wokalistą, to nawet nie myśli o tym o tym, by odejść z serialu. Przyznaje jednak, że bywają momenty, że ma dosyć Marka Mostowiaka, bo po blisko 17-stu latach nudzi go granie tego bohatera.

Kacper Kuszewski do obsady "M jak miłość" dołączył zaraz po studiach w Akademii Teatralnej. Jako 24-letni świeżo upieczony aktor z dyplomem nie chciał jednak iść na casting. Początkowo bowiem uważał, że rola Marka Mostowiaka to obciach dla aktora. Teraz nie wyobraża sobie życia bez serialu. Nie ma jednak się co dziwić, w końcu od 17-stu lat dzięki "M jak miłość" ma stałe źródło dochodu.

Przeczytaj: M jak miłość. Kacper Kuszewski przechodzi kryzys wieku średniego! Tak teraz wygląda Marek Mostowiak - WIDEO

Bywają jednak momenty, że Kacper Kuszewski jest zmęczony postacią Marka. Jednak nigdy nie myślał o tym, by opuścić serial. Na planie "M jak miłość" spędza kilka dni w miesięcu, więc nie czuje się w żaden sposób ograniczany przez produkcję.

- Żyję z aktorstwa, dlaczego miałbym porzucać pracę, która daje mi chleb? Wcale nie wiem, czy udałoby mi się szybko znaleźć coś nowego, w moim zawodzie to trochę loteria. Granie tej samej postaci bywa nużące, ale serial zostawia mu dużo czasu na inne rzeczy - wyznał w wywiadzie dla tygodnika "Świat & Ludzie".

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Kryzys u Ewy i Marka. Mostowiak zaniedba żonę, a Ewa spotka się z byłym

Kacper Kuszewski na pytanie czy zrezygnuje z aktorstwa po tym jak został wokalistą zespołu Leszcze odpowiedział, że za nic w świecie. - Muzyka od zawsze była obecna w moim życiu. To nic nowego, że śpiewam. Moje życie zawodowe zawsze było różnorodne. Robię wiele rzeczy na raz - serial, teatr, dubbing, programy telewizyjne, recitale. Aktorstwo lubią właśnie za to, że można być wszechstronnym - zapewnił gwiazdor "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Posłuchaj jak śpiewa Kacper Kuszewski >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: