SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kacper Kuszewski zarobi mniej, ale nie odejdzie z M jak miłość

M jak miłość. Kacper Kuszewski zarobi mniej, ale nie odejdzie z M jak miłość

07.03.2016, godz. 14:31
M jak miłość odc. 1165. Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość odc. 1165. Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" zostaje w TVP2, ale gwiazdy serialu może czekać obniżka pensji. Prezes TVP, Jacek Kurski, zapowiedział bowiem negocjacje umów z producentem "M jak miłość". A to może oznaczać, że aktorzy zarobią mniej. Jednak Kacper Kuszewski w ogóle się tym nie przejmuje. Jak zapewnia i tak będzie grał Marka Mostowiaka. Nie zamierza bowiem odchodzić z "M jak miłość".

Koniec "M jak miłość" nie nastąpi tak szybko! Serial o rodzinie Mostowiaków przyciąga przed telewizory blisko 7 mln widzów, więc nic dziwnego, że władze Telewizji Polskiej nie zamierzają z niego tak łatwo rezygnować.

Zgodnie z zapowiedziami prezesa Jacka Kurskiego obniżone jednak zostaną koszty produkcji. Chodzi o to, by "M jak miłość" na siebie zarabiało. A to oczywiście wiąże się z obniżką zarobków całej ekipy. Jak dowiedział się "Super Express" gwiazdy "M jak miłość" mogą zarobić nawet o 20 proc. mniej.

Przeczytaj: M jak miłość. Mostowiakowie uratowani! Ile teraz zarobią aktorzy?

Kacper Kuszewski zdaje się tym jednak nie przejmować. Serialowy Marek Mostowiak w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium" powiedział, że bez względu na wysokość swojej pensji i tak będzie grał tę rolę. - Nawet gdyby gaże miały być obcinane, producenci mogą na mnie liczyć. Jestem chętny, by nadal grać tę rolę - powiedział aktor z "M jak miłość".

Patrz: M jak miłość. Kłamstwa Darka i jego matki wyjdą na jaw! Natalka przepędzi Darka

Nie ma się co dziwić. Kacper Kuszewski jako Marek Mostowiak z "M jak miłość" zyskał olbrzymią popularność. I choć na planie serialu spędza tylko kilknaście dni w miesięcu, to nie wyobraża sobie swojego życia zawodowego bez rodziny Mostowiaków, Cały czas jednak rozwija się jako aktor teatralny. Gra w Teatrze Pieśń Kozła we Wrocławiu, a na początku 2016 roku został wokalistą zespołu Leszcze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: