SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kacper Kuszewski w żałobie po śmierci ojca, Jarosława Kuszewskiego: Dzięki tacie zostałem aktorem

M jak miłość. Kacper Kuszewski w żałobie po śmierci ojca, Jarosława Kuszewskiego: Dzięki tacie zostałem aktorem

30.07.2016, godz. 03:00
Kacper Kuszewski i jego ojciec Jarosław
Kacper Kuszewski i jego ojciec Jarosław foto:

Kacper Kuszewski (40 l.) przeżywa najgorsze chwile w swoim życiu. Właśnie zmarł jego ojciec, aktor Jarosław Kuszewski (?81 l.). Słynny Marek Mostowiak z serialu "M jak miłość" wyznaje, że to dzięki tacie został aktorem.

Kacper Kuszewski jest uwielbiany przez miliony telewidzów. Wszak to Marek Mostowiak z serialu "M jak miłość", w którym gra od początku, czyli od 2000 r. Nigdy nie stanąłby przed kamerą, gdyby nie jego ojciec - Jarosław, aktor występujący w kultowych produkcjach filmowych, takich jak "Matka Joanna od Aniołów", "Giuseppe w Warszawie" czy "Rękopis znaleziony w Saragossie".

Patrz: Jarosław Kuszewski nie żyje. Pogrzeb ojca Kacpra Kuszewskiego

Przede wszystkim związany był jednak ze światem teatralnym. Ostatnio pracował w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Niestety, tata Kacpra już nie żyje. Jarosław Kuszewski zmarł po długiej chorobie serca. Jego syn jest załamany, gdyż ojciec był dla niego niezwykle ważną osobą.

- Tata stosował inne metody wychowawcze. Traktował mnie po partnersku i chyba to zadziałało. To tato mi powiedział: "Jeśli w życiu chcesz być w czymś dobry, to musisz wybrać sobie zawód, który będziesz lubił". Pomagał mi trochę przygotować się do szkoły teatralnej, ale jak już pojechałem na egzamin, to okazało się, że jestem zdany tylko na siebie. Zagrałem wtedy va banque, bo nigdzie indziej nie złożyłem papierów. Jerzy Gruza był naszym sąsiadem i słyszał, jak codziennie śpiewam. Któregoś dnia zapukał i zapytał moich rodziców, czy nie przyszedłbym do niego na przesłuchanie, bo chyba ma dla mnie rolę - wspomina Kacper.

Pogrzeb Jarosława Kuszewskiego w sobotę, 30.07.2016, na cmentarzu parafialnym w Rumi koło Gdyni.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: