SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kacper Kuszewski w "Twoja twarz brzmi znajomo" - WIDEO

M jak miłość. Kacper Kuszewski w "Twoja twarz brzmi znajomo" - WIDEO

06.07.2017, godz. 13:45
Kacper Kuszewski, zespół Leszcze
Aktor śpiewa, gra i tańczy. foto: Facebook

Aktor Kacper Kuszewski grający Marka w serialu "M jak miłość" wystąpi w kolejnej edycji znanego show telewizyjnego "Twoja twarz brzmi znajomo". Gwiazdor poza pracą na planie para się również muzyką i od 2016 roku jest wokalistą zespołu "Leszcze". Posłuchaj głosu aktora "M jak miłość"!

Co wydarzy się w 1307 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2017?

- W Trójmieście spędziłem dzieciństwo i tam dorastałem, więc cieszę, że panowie chcieli ze mną zrealizować ten projekt. Energia jest bardzo pozytywna. W tym zespole umiejętności taneczne są ważniejsze niż wokalne. Naszą działalnością będą głównie koncerty. Nie rzucam "M jak miłość", aktorstwo wciąż pozostaje ważną częścią mojego życia zawodowego - powiedział aktor serialu "M jak miłość", Kacper Kuszewski, po dołączeniu do zespołu "Leszcze". W 2016 roku widzowie obawiali się, że przez karierę muzyczną uwielbiany Marek zniknie z ekranu.

Przeczytaj: M jak miłość. Aktorzy wściekli na Olgę Frycz! To koniec jej kariery?

Jak widać, wciąż możemy oglądać młodego Mostowiaka w telewizyjnej dwójce, a aktor zaczyna się dodatkowo rozwijać. Jak podaje portal Party.pl, Kacper Kuszewski już niedługo pojawi się w show "Twoja twarz brzmi znajomo"! Posłuchajcie jego głosu:

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: