SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kacper Kuszewski szczerze o odejściu z M jak miłość. Pożegna się z Markiem Mostowiakiem?

M jak miłość. Kacper Kuszewski szczerze o odejściu z M jak miłość. Pożegna się z Markiem Mostowiakiem?

21.06.2016, godz. 08:40
M jak miłość odcinek 1225. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1225. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

"M jak miłość" bez Marka Mostowiaka?! Kacper Kuszewski (40 l.) już od 17-stu lat gra w "M jak miłość", ale wbrew krążącym co jakiś czas plotkom nie zamierza odchodzić z obsady serialu, a rola Marka wcale go nie męczy. Przeciwnie - dzięki serialowi zyskał olbrzymią popularność dzięki czemu może się rozwijać jako aktor. Jest jeszcze jeden powód, dla którego Kacper Kuszewski nigdy nie pożegna się z "M jak miłość"!

Czy Kacper Kuszewski odejdzie z "M jak miłość"?

Kacper Kuszewski dokładnie 21 czerwca 2016 obchodzi 40. urodziny! Niemal połowę swojego życia spędził na planie "M jak miłość" wcielając się w rolę Marka Mostowiaka, jedynego syna Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz).

Czy w związku z tym zamierza pożegnać się z serialem i spróbować czegoś nowego? Nic z tych rzeczy! Aktor zapewnia, że "M jak miłość" to jego drugi dom i przez myśl mu nie przeszło, by odchodzić z serialu. Mało tego zabrania mu tego jego ojciec, także aktor Jarosław Kuszewski. - Ojciec jest ze mnie dumny. Jego zdaniem sukces "M jak miłość" polega na tym, że nie w tym serialu przemocy, wulgaryzmów i krwawych scen, co pozwala widzom odpocząć po całym dniu pracy - powiedział Kacper Kuszewski w rozmowie z portalem interia.pl.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Dramat Marka Mostowiaka. Były mąż Ewy odbierze mu syna?

Kacper Kuszewski był zaledwie rok po studiach w Akademii Teatralnej, kiedy zaproszono go do udziału w zdjęciach próbnych do jednej roli Marka w "M jak miłość". Kiedy poszedł na casting nawet nie przypuszczał, że serial zagości w telewizji na dłużej i stanie się prawdziwym hitem.

Ponieważ jednak spędza na planie "M jak miłość" zaledwie kilkanaście dni w miesięcu, to nie czuje, żeby coś tracił. Tymbardziej, że rozwija się jako aktor grając w Teatrze Pieśń Kozła we Wrocławiu. Poza tym na początku 2016 roku został wokalistą zespołu Leszcze. Ponad rok temu wydał swoją autorską płytę zatytułowaną "Album Rodzinny", na której znalazło się 11 piosenek w stylistyce szlagierów międzywojennych.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Powrót matki Darka do Grabiny! Czego Katarzyna Maj chce od Natalki?

Scenarzyści "M jak miłość" dbają o to, by Kacper Kuszewski wciąż miał co grać. Losy Marka Mostowiaka są bardzo burzliwe. Nie omijają go życiowe tragedie i problemy. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 nie będzie inaczej. Marek będzie musiał walczyć o syna Antka (Kuba Jankiewicz) z byłym mężem Ewy (Dominika Kluźniak), Krzysztofem Szeflerem (Karol Pocheć).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: