SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kacper Kuszewski przechodzi kryzys wieku średniego! Tak teraz wygląda Marek Mostowiak - WIDEO

M jak miłość. Kacper Kuszewski przechodzi kryzys wieku średniego! Tak teraz wygląda Marek Mostowiak - WIDEO

28.06.2016, godz. 13:30
Dzień Dobry TVN. Kacper Kuszewski wokalistą zespołu Leszcze
Dzień Dobry TVN. Kacper Kuszewski wokalistą zespołu Leszcze foto:

Kacper Kuszewski (40 l.) w niczym nie przypomina uczesanego i ubranego w koszulę Marka Mostowiaka z "M jak miłość". Aktor sam przyznaje, że dopadł go kryzys wieku średniego! Teraz serialowy Marek z "M jak miłość" jest liderem zespołu Leszcze i całkowicie zmienił swój wizerunek. Podoba Wam się gwiazdor "M jak miłość" w nowym wydaniu?

Na początku roku Kacper Kuszewski został liderem zespołu Leszcze. Wtedy fani "M jak miłość" bali się, że serialowy Marek Mostowiak zniknie z ekranu, ale na szczęście nic takiego się nie wydarzyło.

Zobacz: M jak miłość. Witold Pyrkosz w świetnej formie na planie nowego sezonu M jak miłość. Rodzina Mostowiaków znów razem

Kacper Kuszewski doskonale godzi pracę na planie serialu, z grą w teatrze i z koncertowaniem. Największym zaskoczeniem jest jednak jego nowy wizerunek. Aktor, który do tej pory nosił koszule i marynarki, teraz preferuje rockowy styl!

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka zapomni o Tomku w ramionach nowego kochanka

- Kryzys wieku średniego. Trzeba sobie jakoś z tym radzić. Postanowiłem zostać liderem kapeli - powiedział z uśmiechem Kacper Kuszewski w "Dzień Dobry TVN". Podoba Wam się nowe wcielenie Marka z "M jak miłość"?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZOBACZCIE cały wywiad Kacpra Kuszewskiego w DDTVN>>>

 

Występ zespołu Leszcze>>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: