SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Justyna odbierze Uli Janka

M jak miłość. Justyna odbierze Uli Janka

26.12.2016, godz. 20:37
M jak miłość, Justyna (Olga Kalicka), Janek (Tomas Kollarik), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość, Justyna (Olga Kalicka), Janek (Tomas Kollarik), Ula (Iga Krefft) foto:

W "M jak miłość" Justyna (Olga Kalicka) próbuje poderwać Franka (Piotr Nerlewski), ale nie tylko on znajdzie się na jej celowniku. W premierowych odcinkach "M jak miłość" była narzeczona leśnika zawiesi oko na Janku (Tomas Kollarik)- nowym chłopaku Uli (Iga Krefft). Teraz druga z sióstr Mostowiak będzie miała problem z miejscową nauczycielką! Czy policjant da się poderwać i zostawi Ulę dla atrakcyjnej blondynki?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Justyna nie daje za wygraną i robi wszystko, żeby rozkochać w sobie mężczyzn z Grabiny. Tym razem jej czar padnie na Janka, w którym zakochała się Ula!

Zobacz: M jak miłość. Zosia przyłapie Asię z Jackiem

-Mam nadzieję, że jednak przyjdzie pan na inspekcje mojego ogródka - powie Justyna zaczepiąjąc nowego policjanta.

-Ula traktuje ją jak rywalkę. Widzi, że dziewczyna jest atrakcyjna, wie jak grać w tę grę i traktuje to jak jakiegoś rodzaju wyzwanie. Ula mając poczucie zagrożenia stara się, żeby szybciej zbliżyć się do Janka - powiedziała Iga Krefft w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Potajemne spotkanie Izy i Marcina

-Janek czuje się niezręcznej w tej sytuacji. Cały czas na komendzie obcuje z Natalką, w życiu prywatnym jest przy Uli i nagle pojawia się inna kobieta, bardzo atrakcyjna - powiedział Tomas Korrarik w "Kulisach serialu M jak miłość". Mężczyzna będzie miał wiele wspólnego z Justyną, która szybko się od niego nie odczepi. Jak dobrze wiecie, ta dziewczyna jest gotowa na wiele, żeby osiągnąć to, o czym marzy. Z Frankiem jej się nie udało... Czy tym razem będzie inaczej?

-Ula ma się czego bać, bardziej niż Natalka. Jej relacja z Jankiem to świeża relacja. Ona jeszcze nie wie, czy może mu ufać - komentuje całą sytuację siostra serialowej Uli, czyli Marcjanna Lelek.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: