SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Julia Wróblewska znowu pod ostrzałem

M jak miłość. Julia Wróblewska znowu pod ostrzałem

21.06.2017, godz. 12:30
Julia Wróblewska
foto: mjakmilosc.tvp.pl

Julia Wróblewska, młoda aktorka występująca w roli Zosi w "M jak miłość", ponownie zwróciła na siebie uwagę internautów oraz kolegów i koleżanek po fachu - szkoda, że negatywną! Julka udokumentowała potrącenie lisa przez samochód, a jej bezuczuciowe zachowanie wywołało kolejną burzę. To nie jedyny hejt, który poszedł na aktokrę serialu "M jak miłość"!

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017

Wnioskując z wydarzeń ostatnich paru miesięcy, Julia Wróblewska nie wzbudziła sympatii internautów, a ostatnio również naraziła się innej aktorce oraz została mocno skrytykowana przez znaną projektntkę mody, Dorotę Wróblewską. Po kolei wytłumaczymy, w jaki sposób młoda aktorka z serialu "M jak miłość" po raz kolejny wywołała fale hejtu w swoją stronę!

Może należałoby zacząć od fatalnej w skutkach relacji z jazdy samochodem, którą Julia udokumentowała na swoim Instagramie. Na filmie potrąciła lisa, śmiejąc się z tego. Kompletny brak empatii ze strony aktorki nie spotkał się z zadowoleniem osób ją obserwujących.

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Piotrek wsparciem dla Madzi w czasie rozwodu

- Potrąciliśmy lisa! Co powiedział, Przemek? - pyta na nagraniu Julia Wróblewska.
- What does the fox say? Bum, bum bum! - odpowiada kolega.

Tym razem na zachowanie nastolatki zareagowali nie tylko internauci, ale również Zofia Zborowska, aktorka występujące w m.in. "Na dobre i na złe", "Barwach szczęścia", "Drugiej szansie". Swoje zdanie postanowiła wyrazić na Facebooku:

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: