SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Julia Wróblewska wspomina swoje pierwsze kroki w aktorstwie

M jak miłość. Julia Wróblewska wspomina swoje pierwsze kroki w aktorstwie

20.07.2016, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1164. Zosia (Julia Wróblewska)
M jak miłość odcinek 1164. Zosia (Julia Wróblewska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Julia Wróblewska jest młodą i utalentowaną aktorką. Serialowa córka Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) zadebiutowała na ekranie już 10 lat temu. Miała wtedy 7 lat i podbiła serca Polaków rolą w filmie "Tylko mnie kochaj". Dziś miliony fanów "M jak miłość" uwielbiają ją jako Zosię, a jak to wszystko się zaczęło?

Julia Wróblewska jest ulubienicą fanów "M jak miłość'. Nastolatka od 9 lat wciela się w rolę Zosi w "M jak miłość", ale na ekranie zadebiutowała rok wcześniej w filmie "Tylko mnie kochaj". Dziewczynka zagrała wtedy u boku Macieja Zakościelnego, a miłośnicy dobrego kina już wtedy wróżyli jej karierę.

Zobacz: M jak miłość. Dominika Ostałowska straci rolę Marty w M jak miłośc jeśli nie schudnie?

Julka ma dziś na swoim koncie już 11 ról w filmach pełnometrażowych i serialach, a jak to się wszystko zaczęło? Nastoletnia gwiazda wspomina udział w pierwszym castingu, od którego zaczęła się jej przygoda z pracą przed kamerą.

- Kiedy tam pojechałam miałam zaledwie sześć i pół roku. Wręczono nam kartkę do nauki tekstu. Szybko przyswoiłam, co trzeba, a za około dziesięć minut mnie zawołano. Mama chciała „przegadać” ze mną tekst, ale ja nie miałam na to ochoty (...) Okazało się, że nauczyłam się całego tekstu, łącznie z didaskaliami i kwestiami filmowego Michała (Maciej Zakościelny). Wszystkich to szalenie rozbawiło. Po chwili zaczęłam mówić już tylko moje teksty – wspomina z uśmiechem młoda gwiazda, w rozmowie z pismem „Tele Tydzień”.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: