SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Julia Wróblewska w bikini na plaży. Kuszące piersi nastolatki na zdjęciach z Hiszpanii

M jak miłość. Julia Wróblewska w bikini na plaży. Kuszące piersi nastolatki na zdjęciach z Hiszpanii

26.07.2016, godz. 13:09
Julia Wróblewska na wakacjach w Hiszpanii
Julia Wróblewska na wakacjach w Hiszpanii foto: Instagram

Julia Wróblewska (18 l.) w świadomości fanów "M jak miłość" wciąż jest słodką, uroczą i niewinną Zosią Chodakowską, ale jej zdjęcia z wakacji mówią coś zupełnie innego. Nastoletnia gwiazda "M jak miłość" z dumą chwali się fotkami z bikini z gorącej Hiszpanii, na których odsłania piersi i zgrabną figurę. Internaci są zachwyceni widząc Julię Wróblewską w takim wydaniu. Choć patrząc na jej twarz trudno dostrzec w niej młodą kobietę, a nie dziecko.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Julia Wróblewska jest już dorosłą kobietą, lecz wpatrując się w jej twarz trudno nie zauważyć w niej dziecka, którym była gdy pojawiła się w "M jak miłość". 18-letnia aktorka dorostała przecież na oczach widzów.

Zaczęła grać Zosię w "M jak miłość" kiedy miała 9 lat, ale już rok wcześniej zadebiutowała rolą Michaliny, w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj" jako córka Macieja Zakościelnego. To właśnie ta rola przyniosła jej olbrzymią popularność i dzięki niej dostała się do obsady "M jak miłość".

Patrz: M jak miłość. Julia Wróblewska opuściła M jak miłość. Co się stało z Zosią?

Młodziutka gwiazda już od dłuższego czasu robi co może, by pokazać się z innej strony, by widzowie zauważyli w niej nie dziecko, ale dorastającą kobietę. "Taniec z gwiazdami" ułatwił jej tę możliwość. Po występie w tanecznym show Julia Wróblewska udowodniła, że nie jest już tą samą uroczą dziewczynką, którą pokochali Polacy.

Zobacz: M jak miłość. Małgorzata Pieńkowska zagra w serialu TVN Druga szansa? A co Marysią?

Nowe zdjęcia, którymi Julia Wróblewska pochwaliła się na Instagramie, tylko to potwierdzają. Gwiazda "M jak miłość" pozuje na nich w kuszącym bikini na wakacjach w Hiszpanii. Kilka dni temu 18-latka wyjechała z grupą przyjaciół do znanego kurortu Lloret de Mar na  słynnym wybrzeżu Costa Brava. Bierze bowiem udział w obozie młodzieżowym organizowanym przez jedną z firm i jest twarzą kampanii reklamowej tego wyjazdu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: