SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Julia Wróblewska naraża zdrowie dla pasji

M jak miłość. Julia Wróblewska naraża zdrowie dla pasji

07.06.2017, godz. 15:00
Julia Wróblewska pokazuje uraz na Instagramie
Julia Wróblewska pokazuje uraz stopy. Jak widać, taniec to nie tylko przyjemność, ale również dokuczliwe obtarcia, skręcenia, opuchlizna. foto: Julia Wróblewska/Instagram

Julia Wróblewska, czyli serialowa Zosia z "M jak miłość" oprócz aktorstwa ma również inne pasje, które z zapałem rozwija. Młoda aktorka daje z siebie wszystko, za co przychodzi jej płacić zdrowiem. Na swoim profilu na Instagramie Julia Wróblewska opublikowała zdjęcie jej codziennych urazów.

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki po wakacjach 2017

Julia Wróblewska, młodziutka aktorka występująca w roli Zosia w "M jak miłość", zaraziła się pasją do tańca od Jana Kimenta. Starszy od Julki partner towarzyszył jej w programie "Taniec z Gwiazdami" i zaszczepił w niej miłość do poruszania się na parkiecie. Chociaż na nagraniach po występach Wróblewskiej widać zmęczenie, najwyraźniej nie zmniejszyło to jej zapału.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnca serialu - czy Tomek przeżyje?

- Chce kontynuować taniec - oznajmiła Julka Wróblewska biorąc udział w "Tańcu z Gwiazdami" - Jest niesamowicie wymagający i proszę wszystkich, aby docenili tę dziedzinę. Wyjść na parkiet i w tydzień zrobić układ to jest sztuka! To czego nauczyłam się w tym programie jest dla mnie niesamowite! Od września chciałabym pójść na taniec. Myślę o tańcu jazzowym. Bardzo mi przypadł do gustu.

Jak powiedziała, tak zrobiła. Aktorka od dłuższego czasu uczęszcza na zajęcia taneczne z jazzu. 6-7 czerwca 2017 udostępniła w Instagramowym story zdjęcie uwieczniające cenę, jaką musi płacić za realizowanie swojego hobby. Opuchnięte, pozaklejane plastrami stopy, kostka sinawa kostka - wierzymy, że to nie zgasi zapału Julii!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

"So shut your mouth and run me like a river" ♥️

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula) 10 Kwi, 2017 o 12:47 PDT

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: