SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Julia Wróblewska kupiła mieszkanie w Warszawie. Za ile?

M jak miłość. Julia Wróblewska kupiła mieszkanie w Warszawie. Za ile?

26.08.2016, godz. 10:02
Julia Wróblewska
Julia Wróblewska foto: AKPA

Julia Wróblewska, 18-letnia gwiazda "M jak miłość", ma już własne mieszkanie! Na dwa miesiące przed urodzinami serialowa Zosia  z "M jak miłość" sprawiła sobie wyjątkowy prezent z okazji wkroczenia w dorosłość. Kupiła swoje pierwsze mieszkanie w Warszawie. Niebawem Julia Wróblewska będzie mogła zamieszkać we własnym domu na osiedlu na Bielanach. Ile kosztowała ją to inwestycja?

Julia Wróblewska nie skończyła jeszcze 18-stu lat, a już zapracowała na mieszkanie! Kariera młodej aktorki ostatnio nabrała tempa. Nie dość, że od 9 lat występuje w "M jak miłość", to jeszcze gra w filmach i chętnie bierze udział w programach rozrywkowych takich jak Celebrity Splash gdzie skakała do wody czy Taniec z gwiazdami w Polsacie.

Patrz: M jak miłość. Julia Wróblewska w bikini na plaży. Kuszące piersi nastolatki na zdjęciach z Hiszpanii

Najwyraźniej to wszystko jej się opłaca, bo Julia Wróblewska zarobiła wystarczająco dużo pieniędzy, by kupić sobie mieszkanie w Warszawie. Jak podaje "Fakt" nastoletnia gwiazda "M jak miłość" zainwestowała w trzypokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu na warszawskich Bielanach.

Przeczytaj: M jak miłość. Julia Wróblewska opuściła M jak miłość. Co się stało z Zosią?

Mieszkanie Julii Wróblewskiej mogło kosztować nawet 400 tysięcy złotych, ale dokładna cena nie jest znana. Prawie dorosła aktorka z "M jak miłość" będzie mogła już wkrótce zamieszkać sama, bez rodziców i 13-letniej siostry Oliwii. Przed 18-stymi urodzinami to dla niej doskonała okazja, by wkroczyć w dorosłe, samodzielne życie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: