SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Julia Wróblewska dla Tańca z gwiazdami rzuci rolę Zosi w M jak miłość?

M jak miłość. Julia Wróblewska dla Tańca z gwiazdami rzuci rolę Zosi w M jak miłość?

21.01.2016, godz. 08:27
M jak miłość odc. 1148.  Tomek (Andrzej Młynarczyk), Zosia (Julia Wróblewska)
M jak miłość odc. 1148.  Tomek (Andrzej Młynarczyk), Zosia (Julia Wróblewska) foto: akpa/MTL Max film

Julia Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość" znalazła się na liście uczestników 5 edycji "Tańca z gwiazdami", którą widzowie Polsatu zobaczą już pod koniec lutego. Przed 17-letnią aktorką spore wyzwanie. Nie dość, że będzie musiała łączyć treningi do "Tańca z gwiazdami" z nauką w szkole, to jeszcze wciąż gra w "M jak miłość". No chyba, że ze względu na swój udział w tanecznym show zrezygnuje z roli w serialu...

Czy Julia Wróblewska odejdzie z M jak miłość?

Julia Wróblewska w "Tańcu z gwiazdami" będzie największą sensacją 5 edycji programu! A to dlatego, że serialowa Zosia z "M jak miłość" ma zaledwie 17 lat i jest najmłodszą uczestniczką w całej historii wszystkich polskich edycji "Tańca z gwiazdami".

Przeczytaj: Taniec z gwiazdami 5. Lista uczestników. Którzy aktorzy z seriali zatańczą?

Przed młodziutką aktorką z "M jak miłość" stoi szansa, by zrobić oszałamiającą karierę także na parkiecie. A nawet wygrać 5 edycję "Tańca z gwiazdami". Będzie to jednak trudne, że Julia Wróblewska chodzi przecież do szkoły. Treningi, nauka w drugiej klasie liceum o profilu humanistycznych, rola w "M jak miłość" - czy to nie za dużo jak na 17-latkę.

Julia Wróblewska jest przyzwyczajona do ciężkiej pracy, więc nie będzie rezygnować z niczego. Zwłaszcza z grania Zosi w "M jak miłość". - Zamierzam się dobrze bawić w "Tańcu z gwiazdami" - powiedziała 17-latka w rozmowie z magazynem "Party".

Patrz: M jak miłość. Julia Wróblewska pokazała siostrę i babcię

I przy okazji zaznaczyła, że nie zależy jej na tym, by być gwiazdą. Jeszcze nawet nie wie czy po maturze pójdzie na studia aktorskie. Zosia z "M jak miłość" uwielbia bowiem język hiszpańki i rozważa także możliwość studiowania iberystyki. Poza tym marzy o wyjeździe na kilka miesięcy do Hiszpanii.

Udział w "Tańcu z gwiazdami" Julia Wróblewska traktuje jak możliwość przeżycia wspaniałej przygody i przy okazji doskonałą okazję, by nauczyć się tańczyć. Bo nie ukrywa, że nie idzie jej to najlepiej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: