SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jolanta Fraszyńska cieszy się sympatią widzów

M jak miłość. Jolanta Fraszyńska cieszy się sympatią widzów

13.08.2015, godz. 15:15
M jak miłość. Zuza (Jolanta Fraszyńska), Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs), Mikołaj Zduński (Ignacy Wudkiewicz)
M jak miłość. Zuza (Jolanta Fraszyńska), Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs), Mikołaj Zduński (Ignacy Wudkiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA/ vod.tvp.pl

Polubiliście Zuzę (Jolanta Fraszyńska)? Opiekunka z ''M jak miłość'' przypadła do gustu szerokiej publiczności. Bohaterka Jolanty Fraszyńskiej to zdecydowanie pozytywna postać. Aktorka zapewnia, że na ulicy spotyka się z pozytywnymi reakcjami, a fani serialu ''M jak miłość'' zawsze uśmiechają się na jej widok.

Jolanta Fraszyńska ma na swoim koncie już 15 serialowych ról, a niedawno dołączyła do obsady ''M jak miłość''. Aktorka gra także na deskach teatru, ale zdradza, że to właśnie miłośnicy seriali są najwierniejszymi fanami.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Ślub Magdy i Pawła? Fani M jak miłość chcą, by Paweł rzucił Alę dla Madzi

- W Warszawie ludzie mają przesyt twarzy i nikogo już nie dziwi fakt, że na ulicy spotyka się znanych z telewizora. Większe zainteresowanie dostrzegam w innych miastach, gdy jeżdżę po Polsce z teatrem. Widzowie są wspaniali. Szczerze się cieszą, że mogą zobaczyć osoby, które lubią i oglądają w telewizji - zdradza aktorka w "Echa Dnia".

Przeczytaj: M jak miłość. Jolanta Fraszyńska boi się, że straci pracę w M jak miłość

A co wydarzy się w życiu serialowej Zuzy w ''M jak miłość'' po wakacjach? Czy Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek), którzy przyjmą pod swój dach seniorów rodu Mostowiaków zwolnią opiekunkę do dzieci? Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz)  przecież mogą zająć się wnukami.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: