SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia wróci do Tomka. Nie skusi się na romans z Jackiem

M jak miłość. Joasia wróci do Tomka. Nie skusi się na romans z Jackiem

18.10.2016, godz. 20:43
M jak miłość odcinek 1248, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1248, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm, m-jak-milosc.pl, AKPA

Nie będzie zdrady w "M jak miłość"! Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) pozostanie wierna Tomkowi (Andrzej Młynarczyk)! W 1248 odcinku "M jak miłość" Joanna wróci z Austrii tydzień wcześniej niż planowała, robiąc niespodzankę swojemu ukochanemu. Nadal nieskalana zdradą. Co innego Jacek (Jan Wieczorkowski), który powoli zakochuje się pięknej narzeczonej swojego przyjaciela. Czy to Jacek zdradzi Tomka?

"M jak miłość" odcinek 1248 - poniedziałek, 24.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Miłość Joasia do Tomka z "M jak miłość" przezwycięży urok osobisty Jacka! Asia wróci do Polski nadal zakochana w tym samym mężczyźnie, którego kochała przed wyjazdem do Austrii. Zrobi niespodziankę swojemu ukochanemu, zjawiając się w przed planowanym czasem jpowrotu od chorego ojca.

Oczywiście uda się to dzięki uprzejmości nikogo innego, jak Jacka, który wyjątkowo dbał o nią przez cały wyjazd... i po powrocie do Polski nie przestanie!

Zobacz: M jak miłość. Śmierć Kisiela. Lucjan Mostowiak załamany odejściem przyjaciela

Joasia stanie się bardzo bliska Jackowi przez ten czas spędzony za granicą. Najpierw ją zabawi pokazując rozrywki Salzburga, zorganizuje wyżej wymieniony wcześniejszy powrót niespodziankowy, mało tego! I jak podaje "Świat Seriali" odwiezie do domu z lotniska, a po drodze wybiorą się do urodzajnego lasu, zbierać świeże jagody.

- Zrobię pierogi, wpadnij dziś do nas na obiad - Joasia zapragnie odwdzięczyć się Jackowi domowym posiłkiem. Chyba niezbyt ten pomysł spodoba się Tomkowi, który po długiej przerwie bez swojej narzeczonej chciałby świętować jej powrót we dwoje.

By umilić czas przy posiłku w większym gronie, niż planował, pójdzie do sklepu po wino, a po powrocie zastanie go widok jego przyszłej żony lepiącej pierogi z jego najlepszym kumplem. Według "Świata Seriali" nikt, chyba nawet sam Jacek, nie będzie zdawał sobie sprawy z tego, że zakochuje się w Joannie. Męska intuicja nie zawodzi, więc Tomek przypomni mu później delikatnie, że przyjaciel obiecał mu świadkować na ślubie.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński będą mieli romans?

Samotny mężczyzna zda sobie sprawę z tego co czuje dopiero w momencie, kiedy w 1248 odcinku "M jak miłość" zacznie bezwiednie przeglądać zdjęcia pięknej blondynki. Czy Jacek powie Asi o swoim uczuciu do niej? Jak postąpi Tomek, jeśli się dowie, że przyjaciel kocha jego narzeczoną?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: