SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia w sukni ślubnej. Barbara Kurdej-Szatan szykuje się do ślubu Joasi i Tomka?

M jak miłość. Joasia w sukni ślubnej. Barbara Kurdej-Szatan szykuje się do ślubu Joasi i Tomka?

14.07.2016, godz. 14:00
Barbara Kurdej-Szatan w filmie Dzień dobry kocham Cię
Barbara Kurdej-Szatan w filmie ''Dzień dobry kocham Cię'' foto:

Barbara Kurdej-Szatan na przymiarkach sukni ślubnej! W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 Josia i Tomek (Andrzej Młynarczyk) wezmą ślub, o ile oczywiście nikt nie stanie im na przeszkodzie. Aktorka pochwaliła się właśnie na Facebooku zdjęciem w pięknej, białej sukni. Czy to właśnie w tej sukni zobaczymy Joasię przed ołtarzem w dniu jej ślubu w premierowych odcinkach nowego sezonu "M jak miłość"?

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Joanna i Tomek zaczną przygotowania do ślubu. Chodakowski oświadczył się ukochanej w Święta Bożego Narodzenia, ale zaręczyny prawie zostały zerwane po tym, jak Asia dowiedziała się, że Helenka (Ola Trojanowska) jest jego córką.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski przyjacielem Tomka i Agnieszki, który zakocha się w Joasi

Na szczęście Tomek i Asia doszli do porozumienia i wrócili do siebie, a ślub nie został odwołany. Już we wrześniu w nowych odcinkach "M jak miłość" ruszą przygotowania do ceremonii, ale tym razem zakochani znów napotkają przeszkodę.

Na drodze Asi i Tomka pojawi się Jacek (Jan Wieczorkowski). Przyjaciel Tomka sprzed lat być może uwiedzie jego wybrankę! O wszystkim przekonamy się jednak dopiero wtedy, gdy nowe odcinki trafią do emisji.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Choroba Helenki zbliży Tomka do Agnieszki. Joasia będzie cierpieć

Barbara Kurdej-Szatan pobudza jednak wyobraźnię fanów. Najnowsze zdjęcie jakie opublikowała w sieci sprawiło, że widzowie "M jak miłość" snują domysły i zastanawiają się, czy długa, białą suknia to jej strój na ślub z Tomkiem. Aktorka jednak nie może wiele zdradzić. Zdjęcie może pochodzić z planu "M jak miłość", ale może to też być stylizacja na plan programu "The Voice of Poland".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: