SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia ranna w wypadku? Co się stało Asi? Barbara Kurdej-Szatan w szpitalu

M jak miłość. Joasia ranna w wypadku? Co się stało Asi? Barbara Kurdej-Szatan w szpitalu

26.01.2016, godz. 18:42
M jak miłość odcinek 1086 Joanna (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1086 Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Barbara Kurdej-Szatan przeraziła wszystkich fanów "M jak miłość"! Aktorka umieściła wstrząsające zdjęcie ze szpitala. Rany na twarzy, zabandażowana głowa, przewody od aparatury medycznej podtrzymującej życie zrodziły podejrzewa, że w "M jak miłość" rozegra się jakaś tragedia, a Joasia wyląduje w szpitalu i będzie walczyć ze śmiercią. Co się stało Kurdej-Szatan w "M jak miłość"? Gwiazda na razie nie ujawnia, czy zdjęcie pochodzi z planu serialu czy z jakiejś innej produkcji.

A co u Was ? :P

Posted by Barbara Kurdej-Szatan on 25 styczeń 2016

Nowe zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan na Facebooku wywołało lawinę domysłów na temat tego co się stanie z Asią z "M jak miłość"! Aktorka pozuje na nim na szpitalnym łóżku. Wygląda jakby została ranna w wypadku. Na jej twarzy są bowiem poważne zadrapania, cała głowa jest owinięta bandażami, ma podłączoną kroplówkę i tlen, a na piersiach kable od aparatur podtrzumującej życie.

Patrz: M jak miłość. Marcin dawcą szpiku. Komu uratuje życie?

Co prawda Barbara Kurdej-Szatan nie komentuje domysłów swoich fanów, którzy podejrzewają, że zdjęcie zapowiada wypadek Joasi w "M jak miłość". Wielbiciele talentu aktorki z "M jak miłość" są przerażeni widokiem swojej ulubienicy w takim stanie.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

Na razie serialowa Asia powstrzymuje się przed wyjaśnieniem czy zdjęcie pochodzi z planu "M jak miłość". Jeśli tak to zapewne już wkrótce widzowie będą świadkami tragiczne wypadku granej przez nią bohaterki. Wszystko wyjaśni się już niebawem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: YouTube
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: