SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia policjantką. Tomek załatwi jej pracę?

M jak miłość. Joasia policjantką. Tomek załatwi jej pracę?

10.09.2016, godz. 16:39
M jak miłość, Joanna (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość, Joanna (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto:

Tomek (Andrzej Młynarczyk) i Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" będą razem pracować? Niedawno Joanna straciła pracę i jeszcze nie miała odwagi powiedzieć o tym ukochanemu. W nowych odcinkach "M jak miłość" wszystko jednak się zmieni. Asia będzie musiała powiedzieć prawdę przyszłemu mężowi. Jak zareaguje Chodakowski i czy pomoże ukochanej znaleźć nową pracę? Na Facebooku Barbary Kurdej-Szatan pojawiło się wymowne zdjęcie.

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Asia dowiedziała się, że jest zwolniona... Tarnowska była załamana tym, że już nie będzie oprowadzać wycieczek po warszawskiej starówce, ale nie powiedziała Tomkowi o swoich zwolnieniach.

Zobacz: M jak miłość. Marcin ożeni się z Izą?

W "M jak miłość" Joasia udaje, że pracuje. Wmawia Tomkowi, że ma urlop, albo że może się wcześniej urwać z pracy. Te kłamstwa jednak szybko wyjdą na jaw i Tarnowska będzie musiała powiedzieć partnerowi prawdę.

Jak zareaguje Tomek? Chodakowski to złoty człowiek i z pewnością będzie wspierać ukochaną w poszukiwaniu nowego zajęcia. Kto wie - może nawet załatwi jej staż w policji?

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek opuści Joasię dla Agnieszki i chorej Helenki

Na Facebooku Barbary Kurdej-Szatan pojawiło się właśnie zdjęcie w mundurze policjantki. Aktorka pozuje z bronią w ręku, ale czy zdjęcie pochodzi z planu "M jak miłość"? To jeszcze słodka tajemnica. A jak myślicie, czy Joasia nadawałaby się do takiej pracy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: