SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia pójdzie do wróżki

M jak miłość. Joasia pójdzie do wróżki

17.01.2017, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1245, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1245, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) ma chyba wątpliwości, co powinna zrobić. Czy ślub z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) będzie dobrym pomysłem? A może to właśnie Jacek (Jan Wieczorkowski) jest jej pisany? W premierowych odcinkach "M jak miłość" Tarnowska odwiedzi wróżkę, żeby poznać swoją przyszłość i wybrać idealnego partnera. Na kogo padnie? Sprawdźcie, co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Joasia planuje ślub z Tomkiem, ale przez chorobę ojca cały czas przekłada ceremonię. Na dodatek dowiedziała się, że Jacek się w niej podkochuje i zwyczajnie nie potrafi bez niej żyć! Tarnowska będzie załamana i bezradna. Postanowi więc odwiedzić wróżkę, by wiedzieć, co robić dalej.

Zobacz: M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka w 2017 roku w M jak miłość!

Co wróżka powie Tarnowskiej? Wygląda na to, że czarodziejka poradzi Joasi trzymać się policjanta. Biznesmen jest bezlitosny i przebiegły, a Chodakowski oddałby za nią życie. Asia postąpi zgodnie z jej radami i już niedługo poślubi Tomka! Zakochani będą szczęśliwi, a Jacek na dobre zniknie z ich życia!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: