SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia i Jacek wezmą ślub?!

M jak miłość. Joasia i Jacek wezmą ślub?!

17.10.2016, godz. 12:30
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto:

Joasia zaręczona z Jackiem?! Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Jacek (Jan Wieczorowski) będą wspólnie wybierać menu na wesele w 1252 odcinku "M jak miłość"! Odkąd Asia i Jacek są małżeństwem w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1252 - poniedziałek, 7.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Asia i Jacek zostaną przypadkowo wzięci za nowożeńców! W 1252 odcinku "M jak miłość" Asia pójdzie z Jackiem wybierać menu oraz inne szczegóły na ślub i wesele. Tomasz (Andrzej Młynarczyk), który miał towarzyszyć swojej narzeczonej i przyjacielowi, zostanie nagle wezwany do pracy.

Zobacz: M jak miłość. Magda i Andrzej będą zakochani. Zduńscy będą w szoku!

Cała trójka będzie miała pojechać w 1252 odcinku "M jak miłość" do Zielonki, gdzie odbędzie się wesele Asi i Tomka. Chodakowski poprosi Jacka, by pojechał wraz z nimi jako jego świadek. Wszyskie plany runą, w momencie kiedy Tomek dostanie niespodziewany telefon z pracy i nie będzie mógł pojechac na umówione spotkanie. Do Zielonki pojedzie tylko dwójka. Nic więc dziwnego, że na miejscu podczas rozmowy menadżer pensjonatu w 1252 odcinku "M jak miłość" uzna ich za młodą parę. Żeby było ciekawiej, uzna tłumaczenia Jacka, że Asia nie jest jego narzeczoną, za zwykły żart!
Kiedy "nowożeńcy" będą wybierać menu i wystrój sali, pod koniec okaże się, że rachunek wyniesie Tomka i Asię o kilka tysięcy złotych drożej, niż planowali... Oczywiście dobroduszny Jacek zadba o wszystko i po cichu ustali, że to ona pokryje dodatkowe opłaty.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek Mostowiak umiera. Na co choruje Marek?

Jak zareaguje Tomek na wieści o pomyłce menadżera? I tak już jest zazdrosny o relację swojego przyjaciela z Asią. Ślub, wesele i kontynuację wątku miłosnego tójkąta zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu "M jak miłość"!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: