SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joanna Koroniewska wróci do M jak miłość? Czekają na powrót Małgosi

M jak miłość. Joanna Koroniewska wróci do M jak miłość? Czekają na powrót Małgosi

22.09.2015, godz. 12:05
M jak miłość. Marek (Kacper Kuszewski), Małgosia (Joanna Koroniewska)
M jak miłość. Marek (Kacper Kuszewski), Małgosia (Joanna Koroniewska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joanna Koroniewska odeszła z "M jak miłość" na początku 2013 roku i wiele razy podkreślała, że nie ma żadnych szans na powrót Małgosi do serialu. Ale dopóki jej bohaterka żyje, aktorka ma otwartą furtkę na plan "M jak miłość". Krążą plotki, że Kacper Kuszewski, czyli serialowy Marek Mostowiak namawia Joannę Koroniewską, by wróciła do "M jak miłość". Czy stanie się cud i opętana przez sektę Gosia znów pojawi się w serialu?

Wątek Małgosi z "M jak miłość" utknął w martwym punkcie. Po wyjeździe do USA i tragicznej śmierci Michała Łagody (Paweł Okraska), Gosia wpadła w sidła niebezpiecznej sekty, która próbowała nawet porwać Wojtusia (Feliks Matecki). Na szczęście Tomek (Andrzej Młynarczyk) uratował syna. Ponad roku temu Chodakowski rozwiódł się z Małgosią i uzyskał wyłączne prawo do opieki nad dziećmi.

Przeczytaj: M jak miłość. Ala i Paweł zbankrutują przez Kubę Markowskiego i wyjadą z Polski

A co się stało z Małgosią? Najmłodsza córka Mostowiaków mieszka w Los Angeles. Cały czas jest pod wpływem niebezpiecznych przyjaciół i zerwała z rodziną wszelkie kontakty. Przez jakiś czas leczyła się nawet w ośrodku dla ofiar sekt. Scenarzyści "M jak miłość" zostawili wątek Małgosi bez żadnego konkretnego rozwiązania, a to oznacza, że Joanna Koroniewska ma szanse na powrót do serialu.

Jest tylko jeden problem - była gwiazda "M jak miłość" wiele razy mówiła, ze ten rozdział jej kariery jest już skończony. Jak podaje "Fakt" ponoć Kacper Kuszewski, który prywatnie przyjaźni się z Joanną Koroniewską, przekonuje ją, by zmieniła zdanie i wróciła do "M jak miłość".  - Wszyscy na nią tam czekają. Obsada "M jak miłość" nieco się wykruszyła, więc powrót tak ważnej postaci byłby bardzo pożądany i na pewno narobiłby szumu wokół serialu – czytamy w "Fakcie".

Patrz: M jak miłość. 15 lat M jak miłość! Jak aktorzy wyglądali na początku serialu?

Joanna Koroniewska pożegnała się z "M jak miłość" na początku 2013 roku. Ostani raz Małgosia pojawiła się w 1005 odcinku "M jak miłość" kiedy razem z Michałem bawiła się w Los Angeles.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: