SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joanna Koroniewska nie wróci do M jak miłość. Małgosi nie będzie na pogrzebie Lucjana

M jak miłość. Joanna Koroniewska nie wróci do M jak miłość. Małgosi nie będzie na pogrzebie Lucjana

29.04.2017, godz. 11:45
M jak miłość. Marek (Kacper Kuszewski), Małgosia (Joanna Koroniewska)
M jak miłość. Marek (Kacper Kuszewski), Małgosia (Joanna Koroniewska) foto:

Scenarzyści "M jak miłość" będą musieli się nagłowić, żeby napisać nowe odcinki bez udziału Witolda Pyrkosza. Wiadomo już, że nestor rodu będzie żył w serialu do października. A co wydarzy się na pogrzebie Lucjana Mostowiaka po wakacjach 2017? Czy Małgosia Chodakowska (Joanna Koroniewska) przyjedzie pożegnać ojca?

Joanna Koroniewska wróci do "M jak miłość"?

W "M jak miłość" niedługo pożegnamy Lucjana Mostowiaka. Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku i już wtedy producenci ogłosili, że jego bohater będzie żył do października. A co wydarzy się na jego pogrzebie? Czy cała rodzina Mostowiaków zjawi się w Grabinie pożegnać seniora? Producenci chcieli, żeby w tych wyjątkowych okolicznościach na planie znów pojawiła się Małgosia (w tej roli Joanna Koroniewska), ale niestety się na to nie zanosi.

- Powrót marnotrawnej córki, która przybywa do Grabiny specjalnie na pogrzeb Lucjana, to byłoby coś. Omawiano takie rozwiązanie. Niestety, mimo chęci Koroniewska nie jest zainteresowana  propozycją  scenarzystów – zdradza Faktowi osoba z produkcji.

Zobacz: M jak miłość. Pogrzeb Lucjana Mostowiaka. Witold Pyrkosz przed śmiercią zdradził losy swojego bohatera

Wygląda więc na to, że Małgosia w "M jak miłość" już na zawsze zostanie w USA i nie wróci do rodzinnej miejscowości nawet na pogrzeb ojca...

- Pani Joanna nie wróci do M jak miłość. Ma nowe projekty, o których jeszcze nie mogę mówić - zdradziła Magdalena Czerwiec, agentka aktorki.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: