SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Janek jest bankrutem. Przyjaciel Zduńskich ucieknie z Polski

M jak miłość. Janek jest bankrutem. Przyjaciel Zduńskich ucieknie z Polski

17.11.2016, godz. 15:00
M jak miłość odc. 1196. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Janek Zawadzki (Jacek Lenartowicz)
M jak miłość odc. 1196. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Janek Zawadzki (Jacek Lenartowicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Janek (Jacek Lenartowicz) zostawił całe bistro pod opieką Kingi (Katarzyna Cichopek) i zaczął nowy biznes. W 1261 odcinku "M jak miłość" okaże się jednak, że jego smażalnia ryb to porażka. Mężczyzna będzie załamany, a na domiar złego zostawi go ukochana Basia. Jacek postanowi wyjechać z Polski. Znajomy Zduńskich zamieszka w Hamburgu i zajmie się zapowiadaniem walk bokserskich! Co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1261 - poniedziałek, 12.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Fani "M jak miłość" mogli stęsknić się za Jankiem, który zostawił "Bistro za rogiem" i zajął się innym biznesem. W 1261 odcinku "M jak miłość" okaże się jednak, że jego smażalnia ryb przynosi same straty. Mężczyzna postanowi zacząć nowe życie za granicą. Tym bardziej, że zostawi go ukochana i już zupełnie nic nie będzie go trzymać w Polsce.

Zobacz: M jak miłość. Olek uratuje swoje małżeństwo?

W 1261 odcinku "M jak miłość" Janek odwiedzi Kingę i poinformuje ją o swoich planach. Kolega Zduńskich dorabia sobie zapowiadając walki bokserskie i tak też chce zarabiać na życie w Hamburgu. Mężczyzna odda Kindze wszystkie pieniądze, jakie zostały mu po zamknięciu lokalu i stwierdzi, że chce zacząć od zera.

-Jak mam zaczynać od samego dołu, od dna, to naprawdę muszę być goły jak święty turecki. Wrócę jako rentier i będę się cieszył życiem, celebrował każdy dzień i spędzał w twoim bistro długie, leniwe popołudnia. Od pucybuta do milionera - powie z przekonaniem Janek. Czy jego plan się powiedzie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: