SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jan Wieczorkowski w M jak miłość. Nowy bohater rozdzieli Joasię i Tomka?

M jak miłość. Jan Wieczorkowski w M jak miłość. Nowy bohater rozdzieli Joasię i Tomka?

24.05.2016, godz. 10:08
M jak miłość. Jan Wieczorkowski, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość. Jan Wieczorkowski, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Jan Wieczorkowski nową gwiazdą "M jak miłość"! Na planie nowych odcinków "M jak miłość", które widzowie zobaczą w TVP2 po wakacjach 2016, właśnie pojawił się tajemniczy bohater. Barbara Kurdej-Szatan, czyli serialowa Joasia, na swoim profilu na Facebooku już pokazała zdjęcia zza kulis "M jak miłość" z Janem Wieczorkowskim. Kim będzie mężczyzna grany przez Wieczorkowskiego? I czy zagrozi związkowi Joasi i Tomka (Andrzej Młynarczyk)?

Nowy 17 sezon "M jak miłość" będzie obfitował w niespodzianki dla widzów. W obsadzie serialu pojawiją się bowiem nowe twarze, a jedną z nich będzie Jan Wieczorkowski, aktor, którego obecnie można oglądać w roli Łukasza Drzewieckiego w "O mnie się nie martw".

Patrz: M jak miłość. Helenka w szpitalu. Córka Agnieszki i Tomka będzie chora w M jak miłość po wakacjach 2016?

Pierwszy dzień na planie "M jak miłość" Jan Wieczorkowski ma już za sobą. Grał sceny z Barbarą Kurdej-Szatan, czyli serialową Asią. Można z tego wnioskować, że nowy bohater "M jak miłość" będzie powiązany z wątek Joanny o Tomka.

Aktorzy na razie nie mogą zbyt wiele zdradzać, bo fabuła koljenych odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2016 jest trzymana w tajemnicy. Wszystko po to, by zaskoczyć widzów. Pewne jest natomiast to, że Jan Wieczorkowski zostanie w ekipie serialu na dłużej. A to oznacza, że tajemniczy mężczyzna może namieszać w życiu Joasi i Tomka, którzy w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami nareszcie się godzą i spędzają razem gorącą noc.

Zobacz: M jak miłość. Tomek nie pozwoli Joasi odejść. Romantyczny koniec M jak miłość przed wakacjami

Niewykluczone, że scenarzyści "M jak miłość" wymyślili nowego bohatera, by jeszcze bardziej skomplikować i tak trudne relacje w miłosnym trójkącie, który łączy Joasię, Tomka i Agnieszkę (Magdalena Walach). Wiadom przecież już, że Agnieszka nie zniknie z życia Chodakowskiego w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016. Byli kochankowie, za zgodą Asi, będą razem wychowywać córkę Helenkę (Ola Trojanowska).

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia, Tomek i Agnieszka zamieszkają razem w nowym sezonie M jak miłość?

Czy Jan Wieczorkowski w "M jak miłość" będzie rywalem Tomka i spróbuje odbić mu Joasię? Internauci podejrzewają taki rozwój akcji, bo scenarzyści serialu lubią przecież komplikować losy jednej z bardziej lubianych par w "M jak miłość". Jeśli tak się stanie, to ślub Joasi i Tomka może w ogóle nie dojść do skutku!

WIDEO zza kulis "M jak miłość" z Barbarą Kurdej-Szatan i Janem Wieczorkowskim >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: