SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jan Wieczorkowski przyjął rolę Jacka dla pieniędzy

M jak miłość. Jan Wieczorkowski przyjął rolę Jacka dla pieniędzy

19.07.2016, godz. 09:00
M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Jan Wieczorkowski dołączył do obsady "M jak miłość" i już po wakacjach 2016 widzowie będą go mogli zobaczyć w roli Jacka, przyjaciela Tomka (Andrzej Młynarczyk), który zakocha się w Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Aktor nie ukrywa, że praca w "M jak miłość" to dla niego okazja nie tylko, by zagrać w hitowym polskim serialu, który gromadzi przed telewizorami ponad 6 mln widzów, ale także mieć stałe źródło dochodu. Jak sam mówi w serialach może więcej zarobić niż w teatrze.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2


Jan Wieczorkowski, dla którego pierwszą dużą rolą serialową była postać Michała Chojnickiego w "Klanie", od kilku lat jest stale obecny w telewizji. Po zakończeniu "Czasu honoru", w którym przez siedem sezonów grał Władka Konarskiego na jakiś czas zniknął.

Od ponad roku gra jednak Łukasza w "O mnie się nie martw", a po wakacjach 2016 zadebiutuje w nowym 17 sezonie "M jak miłość" jako Jacek, bogaty biznesmen, który po wielu latach wróci do Polski z USA i okaże się być przyjacielem Tomka Chodakowskiego i Agnieszki Olszewskiej (Magdalena Walach) z liceum w Szczecinie. 

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Przyjaciel Tomka odbije mu Joasię przed ślubem? - WIDEO z planu

Dla Jana Wieczorkowskiego praca w "M jak miłość" jest spełnieniem marzeń, bo żaden serial w Polsce nie może przecież się pochwalić publicznością sięgającą ponad 6 mln osób. Produkcja stała się przepustką do sławy dla wielu aktorów. Czy tę szansę wykorzysta także Jan Wieczorkowski? Wydaje się, że jest świadomy tego jak wiele może zyskać dzięki "M jak miłość". Tymbardziej, że w przeszłości nieraz martwił się o swoją karierę.

Zaraz po studiach w warszawskiej Akademii Teatralnej chciał grać w teatrze, ale szybko pojął, że to zajęcie nie dla niego. Nie tylko dlatego, że nie ma z tego konkretnych pieniędzy. Doszedł do wniosku, że najlepiej czuje się na planie seriali. - Kamera mnie lubi, ja lubię się z kamerą i dobrze się czuję na planach produkcji telewizyjnych - powiedział w talk-show "Znani - nam nieznani".

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Pierwsze spotkanie Joasi i Jacka

Serialowy Jacek z "M jak miłość" nie ukrywa tego, że jako aktor musi myśleć nie tylko o rolach jakie chciałby w przyszłości zagrać, ale także o tym jak zarobi na utrzymanie siebie i rodziny. A serial "M jak miłość" może stać się dla niego stałym źródłem dochodu. I to na wiele lat.

- Kiedy się idzie do szkoły w wieku 19 lat, ma się plany i ideały, a później życie to weryfikuje. Dzisiaj niełatwo jest wybrać drogę, ponieważ balansujemy pomiędzy własnymi ambicjami a kredytami, jakie mamy do spłacenia - przyznał Wieczorkowski.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: