SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jak zostać statystą na planie M jak miłość? Jak dostać rolę w serialu?

M jak miłość. Jak zostać statystą na planie M jak miłość? Jak dostać rolę w serialu?

01.09.2015, godz. 11:00
M jak miłość po wakacjach 2015. ZWIASTUN 16 sezonu
M jak miłość po wakacjach 2015. ZWIASTUN 16 sezonu foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rola w "M jak miłość" do zdobycia dla każdego! Wielu fanów serialu marzy o tym, by choć raz znaleźć się na planie "M jak miłość" i zagrać u boku ulubionych aktorów. I jest to możliwe, bo twórcy "M jak miłość" stale poszukują statystów do serialu. Co trzeba zrobić, żeby być statystą w "M jak miłość"? Ile można zarobić pracę podczas jednego dnia zdjęciowego?

Statyści w "M jak miłość" są nieodłącznymi członkami obsady. Bez nich nie powstałby serial, bo choć widać ich na ekranie tylko przez ułamki sekund, to są bardzo ważni, bo główni bohaterowie "M jak miłość" spotykają przecież na swoich drogach róznych ludzi. Podczas kręcenia scen ulice, kawiarnie, restauracje nie mogą być przecież puste.

Przeczytaj: M jak miłość. Tak będzie wyglądał nowy dom Mostowiaków po remoncie

Jak zostać statystą w "M jak miłość"? To bardzo proste, wystarczy zgłosić się do agencji statystów. Żeby być statystą na planie "M jak miłość" nie potrzeba doświadczenia aktorskiego, nieważny jest wiek. Istotne jest tylko zaangażowanie. Statystą na planie może być dosłownie każdy.

Ile można zarobić za dzień zdjęciowy na planie "M jak miłość"? Stawki wahają się od 50 do 80 złotych. Za zdjęcia w nocy nawet więcej. Statystom też przysługują nadgodziny powyżej 12 godzin pracy. Każdy statysta dostaje na planie ciepły posiłek i napoje - kawę, herbatę.

Patrz: M jak miłość. Marta zdradzi Andrzeja Budzyńskiego! Z kim będzie miała romans?

- Wszystkie osoby, które są w kadrze muszą wyrazić na to zgodę. A najłatwiej wyrażają na to zgodę statyści, bo to jest po prostu ich praca. W serialu jest coś takiego, że są statyści lub ludzie, którzy nie mają przygotowania aktorskiego, a są tak ciekawi - albo wizualni albo w swoim zachowaniu, że potem grają epizody, np. kelnerów, kierowców, sprzedawców. To są niewielkie role, ale mówione. Jeżeli człowiek dobrze się czuje, nie boi się kamery i potrafi się zachowań naturalnie, to ma szansę zagrać coś więcej niż tylko przemknąć przez kadr - powiedział Roland Rowiński, reżyser "M jak miłość" w programie "Pytanie na śniadanie".

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: