SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jak Marcin Mroczek przygotował się do narodzin syna?

M jak miłość. Jak Marcin Mroczek przygotował się do narodzin syna?

12.08.2017, godz. 14:00
Marcin Mroczek z dzieckiem, Instagram
foto: Instagram

Marcin Mroczek niedawno ponownie został szczęśliwym ojcem! Mały Kacperek zasilił szeregi jego rodziny, a szczęśliwy tata chętnie podzielił się radosną nowiną. Oczywiście gwiazdor serialu "M jak miłość" wzorowo przygotował się do swojej roli. Wraz z małym Ignasiem wspólnie zajęli się stworzeniem pokoju dla noworodka. Zobacz zdjęcia!

"M jak miłość" po wakacjach 2017 od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

- Szósta rano, oddział położnictwa, a tu cisza, dzieci nie płaczą - mówił Marcin Mroczek 12 sierpnia na swoim My Story na Instagramie - Mimo, że wczoraj kilkoro się na pewno urodziło. Mam nadzieję, że mój Kacper też nie płacze. - Dokończył uradowany tata już teraz dwójki maluchów.

Synek Marcina Mroczka przyszedł na świat 11 sierpnia i aktor serialu „M jak miłość” postanowił podzielić się tą radosną chwilą z fanami na Instagramie. Kilka dni wcześniej obserwujący mogli podziwiać przygotowania Marcina Mroczka i małego Ignasia do narodzin kolejnego członka rodziny. Ojciec z synkiem montowali szafki, łóżeczko, a oprócz tego gwiazdor „M jak miłość” zaopatrzył się w nosidełko, by Kacperek mógł w dogodnych warunkach przeżyć swoją pierwszą podróż do domu.

Czytaj: M jak miłość po wakacjach 2017: Co Janek ukrywa przed Ulą?

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin i Agnieszka będą razem?

Zobacz: M jak miłość. Kiedy Natalka i Franek wezmą ślub?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: