SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jacek poderwie Joasię i zniszczy jej ślub z Tomkiem - WIDEO z planu

M jak miłość. Jacek poderwie Joasię i zniszczy jej ślub z Tomkiem - WIDEO z planu

29.08.2016, godz. 20:39
M jak miłość. Jan Wieczorkowski, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość. Jan Wieczorkowski, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Jacek (Jan Wieczorkowski), który w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016, niespodziewanie się pojawi, zniszczy miłość Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk). Przyjaciel policjanta sprzed lat bez wyrzutów sumienia uwiedzie jego przyszłą żonę i to przez niego ślub Chodakowskiego i Tarnowskiej stanie pod znakiem zapytania. Już w 1234 odcinku "M jak miłość" Joasia pozna przystojnego bruneta, a potem będzie tylko goręcej!

"M jak miłość" odcinek 1234 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jeśli liczyliście na huczne wesele Asi i Tomka to możecie być rozczarowani. Ta ceremonia prawdopodobnie nie dojdzie do skutku, a wszystko przez Jacka, w którym Joanna zakocha się od pierwszego wejrzenia już w 1234 odcinku "M jak miłość".

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski uwiedzie Joasię przed jej ślubem z Tomkiem

Jacek to przyjaciel Tomka i Agnieszki (Magdalena Walach) z czasów szkolnych. W "M jak miłość" po wakacjach 2016 biznesmen wróci z USA do Warszawy, żeby robić interesy w kraju. Chodakowski ucieszy się z powrotu najlepszego kumpla, ale szybko pożałuje, że w ogóle się z nim spotkał. Powód? Jacek bez wahania zacznie uwodzić Asię!

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin zdradzi Izę z baletnicą Naomi?

Jak potoczą się losy Asi i Tomka? Czy Jacek naprawdę im przeszkodzi? O wszystkim przekonamy się jesienią 2016 w "M jak miłość". Jan Wieczorkowski i Barbara Kurdej-Szatan jednak świetnie bawią się na planie i mają wiele wspólnych scen. W sieci umieszczają zabawne filmiki z planu, a to dowodzi, że ich relacje będą zażyłe!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: