SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jacek oszalał na punkcie Joasi

M jak miłość. Jacek oszalał na punkcie Joasi

03.01.2017, godz. 17:00
M jak miłość, Josia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski)
M jak miłość, Josia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski) foto:

Jacek (Jan Wieczorkowski) nie potrafi już ukrywać swoich uczuć. On dosłownie oszalał na punkcie Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). W premierowych odcinkach "M jak miłość" obsesja zacznie robić się niebezpieczna. Biznesmen wyzna blondynce, że ją kocha, a potem pod wpływem alkoholu wda się w bójkę z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk). Co się wydarzy w "M jak miłość" i czy Tarnowska spławi nowego amanta?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Jacek zwariował na punkcie Joasi i niedługo przestanie się kontrolować. Biznesmen powie Tarnowskiej otwarcie, co do niej czuje. Tymczasem ona dowie się, że jej nowy przyjaciel kupił jej firmę i to jemu zawdzięcza powrót do pracy. Narzeczona Tomka poczuje się zagrożona!

Zobacz: M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka w 2017 roku w M jak miłość!

-Zakochałem się w tobie i nie wiem co z tym zrobić, rozumiesz? - powie Asi Jacek w jednym z premierowych odcinków "M jak miłość", a co wydarzy się potem? 

Jan Wieczorkowski w najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość" zdradził, że jego bohater w ten sposób leczy kompleksy sprzed lat - Jacek mógłby mieć inną kobietę. Jeździ po świecie, robi interesy, jest facetem, który kotwiczy do wielu portów. Ja myślę, że w nim siedzi kompleks sprzed wielu lat. Nazwałbym to nawet chorobą - wyznał aktor.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek pobije Jacka

W nowych odcinkach "M jak miłość" pijany Jacek zjawi się na kolacji u Agnieszki (Magdalena Walach). Na miejscu będzie już Asia i Tomek, a biznesmenowi puszczą nerwy.

-Cholerny farciarz. Zawsze mi sprzed nosa zwijałeś najlepsze babki.
-Przesadzasz - odpowie poważnym tonem Tomek i wyprowadzi kumpla za drzwi, gdy ten po pijaku wyzna mu, że zakochał się w Asi!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: